Hamlet, kráľovič dánsky přehled

Hamlet, kráľovič dánsky
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522350/bmid_hamlet-kralovic-dansky-9lt-522350.jpg 4 3637 3637

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Divadelní hry
Vydáno: , Matica slovenská

The Tragedy of Hamlet, Prince of Denmark, 1601

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hamlet, kráľovič dánsky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (292)

VetDejvid
12.09.2024 4 z 5

Perfektné čítanie. Hra má pomerne rýchly spád, dej plynie a aj s dlhšímí monológmi niektorých postáv sa dobre číta. Napriek dramatickému koncu je v diele dosť komických prvkov a nejedenkrát som sa pousmial. Doporučujem každému milovníkovi literatúri, hlavne vo veku, kedy už nemusí čitať z donútenia v škole. To potom Shakespearove diela naberú úplne iný rozmer. :)

Fortuna7
20.08.2024 4 z 5

Já jsem věděla do čeho jdu, takže pro mě děj nebyl nijak překvapivý, ale i tak musím říct, že mě příběh velmi bavil. Občas bych potřebovala trochu víc scénických poznámek, abych se lépe zorientovala, ale celkově je Hamlet geniální tragédie se skvělými postavami a na maturitním seznamu nesmí chybět.

Prospero
16.07.2024

Shakespeare pro mě nikdy moc nebyl. K Hamletovi mě nakonec dotáhla jedna epizoda ze Simpsonů, kde jsem chtěl porovnat parodiální verzi s tou originální a nepřekvapivě jsem se více bavil u té animované. Sorry, Shaku.. Dokud na stránkách tvých básní nebudou ilustrace se žlutými čtyřprstými postavičkami.. Asi mě tvoje knihy moc táhnout nebudou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hamlet, kráľovič dánsky v seznamech

v Právě čtených40x
v Přečtených6 611x