Doktor Proktor a prdicí prášek přehled

Doktor Proktor a prdicí prášek https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270730/mid_doktor-proktor-a-prdici-prasek-kc0-270730.jpg 4 743 743

Když se klučina jménem Bulík přestěhuje do uličky Dělová, rychle se dává do party s Lízou, šikovným děvčetem ze sousedství, a dobromyslným, byť značně podivínským vynálezcem doktorem Proktorem. Doposud zneuznaný vědátor vynalezl prdicí prášek a zprvu nepříliš použitelná věc se ukazuje jako ten nejbáječnější vynález na světě. Bulík a Líza vymyslí s důvtipem sobě vlastním úžasný plán – prášek nemusí jen obveselovat děti a dospělé, kdyby totiž doktor Proktor zapracoval na mnohem silnější verzi, mohli by supersilný prášek prodat NASA, Národnímu úřadu pro letectví a kosmonautiku, který by ho dokázal využít k počinům důležitým pro celé lidstvo. Jenomže trojlístku hrdinů se nečekaně staví do cesty nemilosrdní padouchové – pan Trán a jeho synové Truls a Trym.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Doktor Proktors prompepulver , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktor Proktor a prdicí prášek. Přihlašte se a napište ho.

Magdaléna254
13.04.2024 5 z 5

Naprosto boží kniha. Řekla bych, že jedna z nejlepších co jsem kdy četla. Četla jsem ji 4letému synovi, ten se u ní taky moc bavil, ale mě si opravdu velmi získala. Rozhodně si přečteme i další díly.

dájavídek
05.04.2024 5 z 5

Superzábavná kniha plná fantazie.

ondras666
25.01.2024 4 z 5

Za mě taková záležitost na jedno odpoledne.
Je znát, že je to kniha pro děti, nic náročného a věřím, že mladší čtenáře osloví. Já skončím jedním dílem.

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Knižní novinky (33. týden)

09.08.2020

Kniha Doktor Proktor a prdicí prášek v seznamech