Almužna jen pro bohaté přehled

Almužna jen pro bohaté https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345814/almuzna-jen-pro-bohate-7xi-345814.jpg 4 235 235

Román s kriminální zápletkou je časově situovaný do neurčitého období první poloviny dvacátého století do prostředí české maloměstské honorace. Autorka proplétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině bohatého podnikatele na malém českém městě. Obě pocházely z lepší společnosti, obě ztratily otce a o svou budoucnost se musely postarat samy, každá však zvolila jinou cestu...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Almužna jen pro bohaté. Přihlašte se a napište ho.

likaf
12.04.2024 5 z 5

Další kniha od této autorky. Skvělé. Moc dobře se mi kniha četla. Doporučuji.

Val
29.03.2024 5 z 5

Společenský román z období první republiky, který se pozvolna mění na detektivku . V poslední třetině už je to docela nášlapané.
Charaktery postav autorce vždycky šly a ani tady tomu není jinak . V těch záporácích se docela vyžívá a nutno podotknout , že jí to věřím.

Aghatte
16.01.2024 5 z 5

Nechápu, jak to může někdo nazvat oddechovkou či červenou knihovnou,
Včera v polovině knihy jsem se rozhodla si ji koupit (už je na cestě), jelikož si ji ráda přečtu znova a půjčím ji kdekomu.
Být zasazena do moderní doby, bude mít zařazeni do psychothriller, a hlavní protagonisté nálepku psychopatů.
Strhující drama, rodinná tajemství a bravurní charaktery postav mně nedaly vydechnout, držely v napětí až do akčního konce.
Četbu jsem si užila a děkuji za nevšední čtenářský zážitek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Almužna jen pro bohaté v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x