Zuzlinka Zuzlinka komentáře u knih

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Klasika...zlý hoch a hodná holka, co ho zachrání. Příběh více méně o dvou postavách. Dříve by mne taková knížka zaujala, ale už toho bylo tolik, pořád dokola to samé, jen zde přibyly drogy. Jediné, co mě překvapilo, bylo vyuzlení příběhu s matkou, to jsem byla překvapena a za to dávám bod navíc. Takže za mě 2 hvězdy a to s odřenýma ušima.

11.11.2014 2 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Druhý díl kapku nudnějsí než první. Ale knížka mě i tak bavila a moc se těším na další díl.

30.10.2014 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Krásný příběh dvou mladých lidí, kteří se milují, ale nemůžou být spolu. Zakázané ovoce chutná nejlépe ;-) Velmi milé překvapení, opravdu podařená knížka.

30.10.2014 5 z 5

Smrtící pouto Smrtící pouto Jaime Reed

První polovina druhého dílu se nesla v podobném duchu jako díl první, tzn. "pohodová četba", ale ani mi nedělalo příliš velké problémy knihu odložit a DVA celé dny se k ní nevrátit. Avšak s nástupem Tobiase se můj zájem o tuto knihu rapidně zvýšil, konečně pořádný hrdina ;-)) Na třetí díl se těším nejvíce, doufám, že v ní uvidíme více akce a že Caleb začne o svou Samaru pořádně bojovat.

24.10.2014 4 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Hlavní hrdina je "nemastný neslaný". Samara, hl. hrdinka, má spíše ostřejsí jazyk, což mi vyhovuje. Docela osvěžující je změna povahy ústředních postav, kambioni jsou fajn, přitažlivý...ale popravdě, Cat a Bonesovi od Jeaniene Frost se jen tak něco nevyrovná, alespoň pro mě. První díl Kambionů je oddechová knížka, která neurazí, ale ani příliš nenadchne.

24.10.2014 3 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Opravdu povedená série. Zakázaná láska, bohové, kletby, dobrodružství... Hlavní postavy mě moc baví, Helen není žádná naivní holčička a Lucas s Orionem jsou oba super. Už se moc těším na další díl.

09.11.2014 5 z 5