zuzik1981 zuzik1981 komentáře u knih

Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně Zdeněk Wasserbauer

Zajímavá obrazová publikace doplněná odstavci z historie i současnosti.
Neobsahuje vzhledem k roku vydání popis nového oltáře.

31.05.2022 5 z 5

Průvodce architekturou města od počátku 19. století do současnosti Průvodce architekturou města od počátku 19. století do současnosti Petr Domanický

Pěkně provedený architektonický manuál, rozdělený podle městských částí.
Textu tak akorát pro získání základních informací.

09.04.2021 5 z 5

Děvčata první republiky Děvčata první republiky Dita Pepe

Velice čtivé, přečteno za jedno odpoledne.
Milé vyprávění životních osudů které mě osobně připomínalo vyprávění mojí babičky, zemřela loni a byla ročník 1929.

03.01.2021 5 z 5

Jakub a babí léto Jakub a babí léto Milena Lukešová

Krátké, ale milé čtení a ty ilustrace !
Syn ( 5 let ) si jí zamiloval

02.10.2020 5 z 5

Zahrada Zahrada Jiří Trnka

Za mě osobně super ovšem syn (5) ještě nechápal.Zkusíme znovu přečíst později.

17.09.2020 4 z 5

Hádanky a hlavolamy Hercula Poirota Hádanky a hlavolamy Hercula Poirota Tim Dedopulos

Hezká obálka toť vše

17.09.2020 1 z 5

Loos - Plzeň - souvislosti / Loos - Pilsen - connections Loos - Plzeň - souvislosti / Loos - Pilsen - connections Petr Domanický

Za mne naprosto dokonalá publikace na zvolené téma, jak obsahem tak formou.
Čtivé texty a výborné fotografie.

18.04.2020 5 z 5

Legie, můj život - Od vojína k veliteli praporu Legie, můj život - Od vojína k veliteli praporu Pavel Knihař

U nás v rodině téměř povinná četba, Pavel Knihař je bratr mého již zesnulého dědy.V knize bych někde přidala a jinde ubrala, jelikož znám většinu z osobních rozhovorů.

14.02.2020 4 z 5

Marie Baťová - První dáma Zlína Marie Baťová - První dáma Zlína Pavel Hajný

Já to prostě nedočetla, přestože jsem se na knížku moc těšila.Ve větách jsem se ztrácela, kolikrát jsem se musela vracet abych pochopila souvislosti.
Za mě veliké zklamání

13.02.2020 2 z 5

Kocour v klobouku Kocour v klobouku Dr. Seuss (p)

Měkké desky mi docela mrzí, pevná vazba by jí pozvedla mezi top.Jinak trochu krkolomné díky překladu jak tu již zmiňují ostatní, ale náš syn byl spokojený, pěkné vtipné obrázky

11.02.2020 4 z 5

Vánoční pohádky Vánoční pohádky Zbyněk Malinský

Četla jsem je již jako dítě a nyní čteme s mým synem.Sněhulák Hulák je úplně top.

02.01.2020 5 z 5

Zachráněné Vánoce Zachráněné Vánoce Lenka Rožnovská

Milé čtení v období Adventu.Syn byl nadšený

02.01.2020 5 z 5

Praktická botanika pro milovníky rostlin - Více než 3000 botanických termínů, objevujte a pozorujte Praktická botanika pro milovníky rostlin - Více než 3000 botanických termínů, objevujte a pozorujte Geoff Hodge

Knížka je pěkně graficky zpracována,vytištěná na papíru přírodní barvy ne jak jsme zvyklí bílé a doplněná nádhernými ilustracemi.Pro čtenáře se zájmem o základy botaniky mohu doporučit.Zprostředkovala mi spoustu nových informací z říše rostlin.

04.03.2015 5 z 5