ZůzaSomolka ZůzaSomolka komentáře u knih

Zapracujte na sobě Zapracujte na sobě John C. Maxwell

101 maxwellovka ... co dodat, jako vsechny super, povzbuzujici, inspirujici, nabite moudrosti a informacemi, ze pokud si nekdo dela z takovych knizek vypisky, bude si chtit vypsat vse. koncentrovane, ale ctive, clovek to ma za chvili zhltnute. Maxwell je uzasny autor, ktery vi, o cem mluvi, a diky nemu se spousta lidi bylo schopno posunout dal. Urcite doporucuji. Tuhle konkretni at uz jako jednu z prvnich knizek o osobnostnim rustu (treba to toho dotycneho inspiruje na sobe zapracovat), tak i jako navod a ujisteni, ze ke svemu rustu pristupujete spravne.

03.10.2018 5 z 5

Největší obchodník na světě Největší obchodník na světě Og Mandino

Supr kniha s ohromnou moudrostí, jak dosáhnout úspěchu v čemkoli. Samozřejmě jedno přečtení nestačí, je třeba to číst přesně tak, jak říká "1.svitek".

04.09.2018 5 z 5

Osobnosti plus Osobnosti plus Florence Littauer

za mě naprosto super kniha, která vám pomůže pochopit, proč jste takoví, jací jste a hlavně proč jsou takoví jací jsou ostatní ;) Doporučuji si před touto knihou přečíst Pozitivní povahové profili (jsou tenčí a dají člověku úvod do problematiky zábavnou formou)

19.06.2018 5 z 5

Zázrak jménem hořčík Zázrak jménem hořčík Carolyn Dean

wow ... správná výživa je důkležitá a dá se ní předejít spoustě nemocí - to ví každý ... ale jak moc nám chybí hořčík a na co všechno to má vliv - je to až mrazivé. Kniha je napsaná lékařkou, takže se hemží odbornými názvy, ale není to nic, co by laik nepochopil a nic si z toho neodnesl, naopak, vysvětluje souvislosti a dává i doporučení, co s tím.

19.06.2018 5 z 5