zuzanka2352 zuzanka2352 komentáře u knih

Najlepšia kniha akú som kedy zatiaľ čítala. Aj keď mám občas problém spomenúť si na dej knihy, ktorú som čítala dávno, mám pocit že dej tejto knihy si zapamätám navždy :-)

Posledný Mohykán Posledný Mohykán James Fenimore Cooper

Nakoľko mám rada tento film, ako sa hovorí,že kniha je lepšia, v tomto prípade som si není 100% istá či to tak je. Nejako som sa nemohla do nej poriadne začítať, ale dočítala som ju :-)

14.04.2016

Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Mark Bowden

Je sranda že niekedy prečítam knihu a potom zistím, že na druhý deň ide film ako v tomto prípade. Pekne som si to porovnala. Inač ma ani neohúrila ani nesklamala. :-)

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Ja som ju hltala, neviem si predstaviť, že toto všetko naozaj prežil.

Kniha džungle Kniha džungle Rudyard Kipling

Po X rokoch som šahla na starú zaprášenú knihu a znova ju doslova zhltla. .-) Teším sa na nový film ktorý je v kinách už od dnes, ja počkám na 3D :-)

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Najprv som bola na muzikále a až tak som prečítala. V mojom prípade má o bod viac muzikál :-) Ale inač super. :-)

Banco Banco Henri Charrière

Aka trilogie? Ja znam jenom knihu Motylek a Banco...Chystam se na Motylka ale nevím o tom že jsou 2 knihy. Je možné že mám obe čati v jednej knihe? Mám tu modru s tím žloutým motýlkem. Děkuji.

24.10.2015