zuzak07 zuzak07 komentáře u knih

Knih se jen tak nezbavíme Knih se jen tak nezbavíme Umberto Eco

Měla jsem jinou představu o této knize. Dle anotace to mělo být zábavné povídání o knihách a jejich smyslu včera, dnes i zítra. O knihách to bylo tak z 1/3 a řešilo se tam spousta jiných věcí. Něco jsem si ale odnesla a dozvěděla se. Ale nutila jsem se to dočíst až do konce. Dobrý materiál na DNK 2013.

08.09.2013 3 z 5

Ze začátku trochu zdlouhavé, po první třetině jsem myslela, že to vzdám, ale udělala jsem moc dobře, že jsem to dočetla. Pak už se to četlo samo.

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Miluji ten příběh, ale asi kvůli konci mám radši film. A hlavně kvůli Audrey Hepburn :-)

My filologové My filologové Friedrich Nietzsche

Povinná četba na výšce, která mě mile překvapila. První a věřím, že ne poslední, setkání s Nietzschem.

Dáma a švihadlo Dáma a švihadlo Svatava Antošová

Povinná četba do školy, první kniha, kterou jsem dočetla s utrpením. Asi jsem nepochopila, o co tady jde...

08.09.2013 2 z 5

Já věřím Já věřím Lobsang Rampa (p)

První setkání s Lobsang Rampou a čekala jsem od toho více. Zkusím ještě něco dalšího.

Třetí přání Třetí přání Robert Fulghum

Kniha mě moc nezaujala a ani nenalákala na další díly. Mám radši zábavného Fulghuma.