ZuWhitethorn ZuWhitethorn komentáře u knih

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Píseň ledu a ohně miluju, ale tahle kniha mi přišla zbytečně dlouhá, jakože fakt zbytečně. Kdyby měla těch 800-900 stránek, bylo by to OK, ale tady se mi zdálo, že se pořád něco opakuje. Má samozřejmě i úžasné okamžiky a kapitoly, které jsem hltala, ale dohromady je to jen takový průměr.

21.09.2019 3 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Z téhle knihy jsem měla trochu obavy, měla jsem strach, že to bude nudné, nezáživné, přeci jen tam chybí Aelin, Manon... Ale měla jsem strach zbytečně. Kniha má velmi hezkou romantickou linku, je tam dost akce a taky je tam Chaol, že.

21.09.2019 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Možná ze mě mluví sentiment, ale tohle byla asi fakt nejlepší knížka tohoto roku. Konečně jsme mohli vidět všechny naše oblíbené postavy na jednom místě, ve velkolepém finále, které mi přišlo lepší než ve Dvoru křídel a zmaru. Autorka prostě umí psát, knížku jsem přečetla za tři dny.

15.09.2019 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Strašně čtivé, spousta wow momentů.

31.08.2019 5 z 5

Oheň a krev Oheň a krev George R. R. Martin

Knihu jsem přečetla za dva dny, bavila mě (hlavně část s Jaehaerysem I.). Desítky nádherných ilustrací jsou krásným zpestřením.

30.08.2019 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Kniha mi přišla jako takový průměrné, možná lehce naprůměrné YA fantasy. Prvních 200 stránek se mi docela vleklo, pak se to konečně pořádně rozjelo. Z vypravěčů mě nejvíc bavil Edyon.

30.08.2019 3 z 5