ZSimca ZSimca komentáře u knih

Tajemství dvou partnerů: sny a mýty Tajemství dvou partnerů: sny a mýty Jana Heffernanová

Úžasná kniha. Četla jsem jí bohužel jen z knihovny. Kdyby jí náhodou někdo prodával beru všemi deseti. děkuji

23.11.2016

Tajemství ďáblovy bible Tajemství ďáblovy bible Arnošt Vašíček

Přišlo mi, že autor musí něčím spíš fascinovat čtenáře, takový trochu jako televizní pořad (udržet čtenáře u knihy, diváky u televize kvůli sledovanosti). O Ďáblovo bibli jste se moc nedozvěděli, možná tak to z čeho je vyrobena a kolik váží a barva písma. Kniha je sice fascinující a dokáže čtenáře strhnout, ale to co by člověk čekal, že v ní dle názvu najde, tak má smůlu.

07.12.2016 3 z 5

Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny) Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny) Jana Heffernanová

Skvělá kniha. Když jsem jí otevřela nechtělo se mi to číst, ale pak mě strhla a už jsem od ní neodešla. :)

kniha pojednává o snech a práci s nimi. NENÍ to snář! Takže se v knize nedozvíte že když se vám zdálo o svatbě půjdete na pohřeb atd.. :)

24.11.2016 5 z 5

Tajemství mužů, která by každá žena měla znát Tajemství mužů, která by každá žena měla znát Barbara De Angelis

Vtipné zpracování chyb kterých se mi ženy často dopouštíme v vztazích a jak tyto chyby nedělat. Mohu říci, že jsem až brečela smíchy a přítel se též náramně bavil.

24.11.2016 5 z 5

Za hranici rozumu - Praktické použití automatické kresby Za hranici rozumu - Praktické použití automatické kresby Karel Kožíšek

Zajímavá kniha o automatické kresbě od určování nemocí člověku po přibližné určení osob, kterým patřili určité předměty či ostatky. Kniha i o tom jak p.Kožíšek pomocí křesťanské víry a tvrdé práce došel k těmto poznatkům. Je tam v celku dost odkazů na křesťanství (vesměs můj osobní názor je, že kniha poukazuje na křesťanství jako jediné a nejlepší náboženství nad všechny jiné náboženství), což se v ČR jako ateistickému státu s max. 10% veřících moc nemusí lidem zamlouvat.
Mě se velmi kniha líbila, je velmi stručná, ale zároveň v ní najdete vše potřebné o automatické kresbě a jak se k ní sám autor dostal. Nechybí ani obsáhlá ilustrace automatické kresby a autorovo život. Kniha je velmi čtivá a doporučuji ji jako dobrý základ pro lidi co se zajímají o automatickou kresbu.

07.12.2016 5 z 5

Luciferův trůn Luciferův trůn Jeremej Ijudovič Parnov

Moc hezky zpracovaná kniha. Velmi mile mě překvapila.