Za hranici rozumu - Praktické použití automatické kresby

Za hranici rozumu - Praktické použití automatické kresby https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120532/za-hranici-rozumu-pr-120532.jpg 4 4 4

Autor pomocí tzv. diagnostické kresby zakresluje medicínsky pravdivě své vjemy chorobných míst lidského organismu.

ZSimca
07.12.2016 5 z 5

Zajímavá kniha o automatické kresbě od určování nemocí člověku po přibližné určení osob, kterým patřili určité předměty či ostatky. Kniha i o tom jak p.Kožíšek pomocí křesťanské víry a tvrdé práce došel k těmto poznatkům. Je tam v celku dost odkazů na křesťanství (vesměs můj osobní názor je, že kniha poukazuje na křesťanství jako jediné a nejlepší náboženství nad všechny jiné náboženství), což se v ČR jako ateistickému státu s max. 10% veřících moc nemusí lidem zamlouvat.
Mě se velmi kniha líbila, je velmi stručná, ale zároveň v ní najdete vše potřebné o automatické kresbě a jak se k ní sám autor dostal. Nechybí ani obsáhlá ilustrace automatické kresby a autorovo život. Kniha je velmi čtivá a doporučuji ji jako dobrý základ pro lidi co se zajímají o automatickou kresbu.

1992  90%Kniha, která léčí
1998  80%Za hranici rozumu - Praktické použití automatické kresby