Tajemství mužů, která by každá žena měla znát

Tajemství mužů, která by každá žena měla znát https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36203/tajemstvi-muzu-ktera.jpg 4 39 7

Tajemství mužů, které by každá žena měla poznat. Americký bestseller odhalující dosud netušené a starostlivě střežené zákoutí mužské duše.

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Talpress

Secrets About Men Every Woman Should Know , 1991

Han-nah
06.08.2021 4 z 5

Kniha je napsána zajímavou formou. Čin, jejich důsledek, příběh a možnost řešení. Myslím, že každý, kdo je v nějakém vztahu tam najde něco na tělo.
Žena a muž, ač tak rozdílní, přece stvořeni k životu v páru. A kde jsou dva, jsou různé náhledy na život a ten je o kompromisu a o komunikaci.
Přečteno se zamyšleným úsměvem.

knihyKeMne
02.04.2021 5 z 5

Nejdřív jsem myslela, že půjde o odlehčené zábavné dílo o rozdílech v mužském a ženském myšlení, jakousi kopii knih na toto téma, které jsou známější. Ale dostala jsem víc.

Autorka má s partnerskými problémy opravdu mnoho zkušeností a nemluví jen takové obecné poučky. Naopak, je to jakási partnerská poradna v knižní verzi, mající za cíl minimalizovat nedorozumění mezi partnery.

Každý problém je nastíněn krátkým případem ze života. Následuje zamyšlení, proč takto ženy reagují. Jak to vidí muži. A na konci je vždy pár dobrých rad, jak z toho ven. Autorka si všímá i neshodám v sexuální oblasti.

Kniha mi přijde opravdu užitečná.

karolina0346
25.10.2017 5 z 5

Kniha, která hodně napoví. Na praktických příkladech ukazuje rozdíl v myšlení ženy a muže a vysvětluje spory, které mnohdy vznikají úplně zbytečně. Doporučuji ji přečíst všem, klidně i mužům. Jsou to užitečné informace a rady.

Atanone
28.04.2017 5 z 5

Velmi užitečné počtení pro nás ženy a navíc napsané zábavnou formou

ZSimca
24.11.2016 5 z 5

Vtipné zpracování chyb kterých se mi ženy často dopouštíme v vztazích a jak tyto chyby nedělat. Mohu říci, že jsem až brečela smíchy a přítel se též náramně bavil.

Amiran
13.05.2015 4 z 5

Hodně jsem se při čtení této knihy zasmála. Autorka umí svými "poučkami" i pobavit a ne jen vyprávět prázdná psychologická slova... :) Myslím si, že každá žena by si mohla vybrat svůj úsek a vidět v něm své chyby. Rozhodně není škoda si něco takového přečíst a poučit se. :)

terezvala
04.01.2015 5 z 5

Vtipná knížka, doporučuji:) samozřejmě umělecký ne moc kvalitní, ale vtipná:-)

muži tajemství

Barbara De Angelis
americká, 1951
1992  80%Tajemství mužů, která by každá žena měla znát
2001  74%Tajemství života která by každá žena měla znát
1996  73%Tajemství okamžiku
2019  97%Volba lásky
1994  91%Tajemství lásky aneb jak se stále milovat

Kniha Tajemství mužů, která by každá žena měla znát je v