Tajemství mužů, která by každá žena měla znát

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tajemství mužů, které by každá žena měla poznat. Americký bestseller odhalující dosud netušené a starostlivě střežené zákoutí mužské duše.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36203/tajemstvi-muzu-ktera.jpg 4.137
Žánr:
Pro ženy, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Talpress
Originální název:

Secrets About Men Every Woman Should Know, 1991


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Tajemství mužů, která by každá žena měla znát

Han-nah
06.08.2021

Kniha je napsána zajímavou formou. Čin, jejich důsledek, příběh a možnost řešení. Myslím, že každý, kdo je v nějakém vztahu tam najde něco na tělo.
Žena a muž, ač tak rozdílní, přece stvořeni k životu v páru. A kde jsou dva, jsou různé náhledy na život a ten je o kompromisu a o komunikaci.
Přečteno se zamyšleným úsměvem.

knihyKeMne
02.04.2021

Nejdřív jsem myslela, že půjde o odlehčené zábavné dílo o rozdílech v mužském a ženském myšlení, jakousi kopii knih na toto téma, které jsou známější. Ale dostala jsem víc.

Autorka má s partnerskými problémy opravdu mnoho zkušeností a nemluví jen takové obecné poučky. Naopak, je to jakási partnerská poradna v knižní verzi, mající za cíl minimalizovat nedorozumění mezi partnery.

Každý problém je nastíněn krátkým případem ze života. Následuje zamyšlení, proč takto ženy reagují. Jak to vidí muži. A na konci je vždy pár dobrých rad, jak z toho ven. Autorka si všímá i neshodám v sexuální oblasti.

Kniha mi přijde opravdu užitečná.


karolina0346
25.10.2017

Kniha, která hodně napoví. Na praktických příkladech ukazuje rozdíl v myšlení ženy a muže a vysvětluje spory, které mnohdy vznikají úplně zbytečně. Doporučuji ji přečíst všem, klidně i mužům. Jsou to užitečné informace a rady.

Atanone
28.04.2017

Velmi užitečné počtení pro nás ženy a navíc napsané zábavnou formou

ZSimca
24.11.2016

Vtipné zpracování chyb kterých se mi ženy často dopouštíme v vztazích a jak tyto chyby nedělat. Mohu říci, že jsem až brečela smíchy a přítel se též náramně bavil.

Amiran
13.05.2015

Hodně jsem se při čtení této knihy zasmála. Autorka umí svými "poučkami" i pobavit a ne jen vyprávět prázdná psychologická slova... :) Myslím si, že každá žena by si mohla vybrat svůj úsek a vidět v něm své chyby. Rozhodně není škoda si něco takového přečíst a poučit se. :)

terezvala
04.01.2015

Vtipná knížka, doporučuji:) samozřejmě umělecký ne moc kvalitní, ale vtipná:-)