Zelvinka Zelvinka komentáře u knih

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Pěkný, trochu neuvěřitelný příběh, ale v dnešní době počítačů se může stát. Pro mě jsou tam dobře popsané niterní pocity představitelů.

23.12.2017 3 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Krásný příběh. Ráchel je silná žena, jen je škoda useknutého konce kde bych očekávala 1, větší interní rozevírání Ráchel, 2, podrobněji popsané následky Ráchel onemocnění a reakce její přítelkyně.

17.12.2017 2 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Dcery nejoblíbenější. Moc hezky napsaný příběh od kterého se nelze odtrhnout. Škoda, že není pokračování, zajímali by mě další osudy princezny Sofie Volkonské

03.11.2017

Agnes Agnes Hannah Kent

Super kniha, přečtena za noc, tak moc jsem se od ni nemohla odtrhnout. Historický, poukazující na život na Islandu, no zkratka WAU. Zařazuji k nejoblíbenějším knihám a určitě si jí pořídím.

03.07.2017 5 z 5

Faust Faust Johann Wolfgang Goethe

Kniha na kterou jsem se dlouho chystala, četla jsem jí jen kvůli čtenářské výzvě. Nic mi nedala, ale ani nevzala. Čtivá, ale znovu po ní nesáhnu

24.06.2017 3 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Zajímavý příběh, který upoutá

24.06.2017 5 z 5

Strašidla z Nerudovky Strašidla z Nerudovky Ivana Vostřáková

Původně zapůjčené pro dcerku, knihu jsme přečetli spolu. Čtivé, chvílemi napínavé čtení

03.06.2017 5 z 5

Tlapka a Lapka Tlapka a Lapka Ivana Lažanská

Kniha na které jsem vyrůstala, kniha která je mé rodině pokladem. Napsala jí totiž moje babička a ano tyto příběhy se opavdu stali. Zuzka je moje maminka, Tlapka a Lapka její mladší sourozenci. Tak moc si jí v rodině vážíme,že moje starší sestra ji dokonce s kamarad namluvila za jedno odpoledne na CD. Babičko, děkuji

10.03.2017 5 z 5