zdrkam zdrkam komentáře u knih

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Krásná kniha, kterou jsem přečetla za pár hodin. Sice prvních pár stran bylo obtížnější ji číst, kvůli květnaté mluvě, ale jak se člověk začetl do děje, viděl před sebou R. Hrušinského, jak plave s doutníkem ve rtech a najednou se květnatá mluva stává perlou této knihy:-).

30.10.2016 5 z 5

Bratři černé planety / Krotitelé ďáblů Bratři černé planety / Krotitelé ďáblů Ludvík Souček

Čtivá kniha která mě moc bavila:-)

15.09.2016 4 z 5

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Moc pěkné:-). Znám i jako čtené slovo.

15.09.2016 5 z 5

Bláznivost v rodině Bláznivost v rodině William Saroyan

Krátká povídková kniha, některé povídky skvělé, některé zamotané, ale i tak čtivé:-)

04.11.2015 4 z 5

O pokroku od boku aneb Jak se zdokonalujeme O pokroku od boku aneb Jak se zdokonalujeme Zdeněk Šmíd

Celkem dobrá kniha, která lehce shrnje dějiny lidstava od Adama až do roku cca 2000. Lehce srozumitelně napsané, celkem jsem se bavila:-)

14.10.2015 4 z 5

Bubny Berberů aneb Proč bychom se nesušili Bubny Berberů aneb Proč bychom se nesušili Zdeněk Šmíd

Výborně čitelný cestopis, doporučuji přečíst před cestou do Maroka a ne až po návratu jako já:-).

03.10.2015 5 z 5

Čáry paní Láryfáry Čáry paní Láryfáry Betty MacDonald

Moc pěkné čtení pro děti od oblíbené autorky o paní Láryfáry, která léčí detské lajdáctví:-)

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Tato kniha se již běhěm čtení stala mou oblíbenou a vím, že se k ní budu často vracet, jako i mnoho mích známých. Stala se z ní zkrátka moje srdcová záležitost.

27.09.2015 5 z 5

Nejlepší holka našeho života aneb Miss Porta Nejlepší holka našeho života aneb Miss Porta Zdeněk Šmíd

Kniha mě lehce zklamala, ze začátku byla těžko čitelná,a le nakonec se příběhy slili v jeden osud. Nebylo to veselé čtení, ale příbeh nebyl špatný.

27.09.2015 3 z 5

Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou Zdeněk Šmíd

Výborná kniha, kde už hlavní hrdinové lehce zestárly, ale to není vůbec ku škodě a je to stále stejně vtipný Šmíd, jak ho známe z Vodáckého průvodce pro Ofélii:-).

Farma paní Láryfáry Farma paní Láryfáry Betty MacDonald

Mo pěkné čtení pro děti o malých neposedných dětech a zázračné paní Láryfáry, která je během chvíle vyléči z jejich lajdačení.

Život, vesmír a vůbec Život, vesmír a vůbec Douglas Adams

Další ze série skvělých stopařských knih nezklamala:-)