Farma paní Láryfáry

Farma paní Láryfáry https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12242/bmid_farma-pani-laryfary-9sz-12242.jpg 4 123 5

Paní Láryfáry série

Paní Láryfáry je neúnavná. Její proslulé čarodějné lektvary vyzrají na šuškandu a poradí si s kluky, kteří ubližují slabším a neselžou ani u lenocha. S knihou si užijete spoustu legrace.

Pro děti a mládež
Vydáno: , Lika klub

Mrs. Piggle-Wiggle’s farm , 1954

bai.Cerna
04.02.2018 3 z 5

Tentokrát už nebyly příběhy tak poutavé jako v první knížečce, kterou jsem četla (Paní Láryfáry - 5*).

reader.007
20.10.2016 2 z 5

Jsem ráda, že jsem začala příhody paní Láryfáry číst (a hodnotit) postupně po jednotlivých knížkách a ne v souborném vydání. Jednak proto, že jsem nepřišla o půvabné ilustrace předchozích dvou dílů, ale hlavně proto, že je nemusím hodnotit všechny najednou. Tento díl je totiž oproti předchozím o dost slabší a "pacienti" hlavní hrdinky se z pouhých malých nezvedenců mění na nesnesitelné, ulhané spratky a co je horší - jejich maminky v zaslepené slepice, které by své mazánky nechaly v klidu růst jako dříví v lese a nejspíš by si maximálně někde v koutku poplakaly nad tím, jak jim jejich drobečkové ničí dům i společenský život, kdyby jim někdo čirou náhodou neporadil tu zázračnou medicínu... Mám-li to shrnout: myšlenka, že KAŽDÉ dítě lze vést jedině po dobrém a že za sebevětší provinění si nezaslouží ani minimální trest, mi přijde poněkud... pokřivená.

zdrkam
27.09.2015 5 z 5

Mo pěkné čtení pro děti o malých neposedných dětech a zázračné paní Láryfáry, která je během chvíle vyléči z jejich lajdačení.

deedulka
24.08.2013

Milá kniha pro děti, kde se i trochu poučí. :) Jako malá jsem ji četla ráda.

Eneo
02.08.2012 5 z 5

Máte doma zlobivé dítě a nevíte co s ním? Farmu paní Láryfáry mi půjčila mamka v knihovně, když jsem byla maličká a přesně věděla, proč mi bere zrovna něco od této autorky.. Moc hezká knížka.

Betty MacDonald
americká, 1908 - 1958