Zdery Zdery komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Této knížce jsem se vyhýbala jako čert kříži, protože nemám ráda smutné konce. V životě si člověk zažije dost smutku, takže alespoň v knize chci číst něco se šťatným koncem.. A včera zapnu televizi a oni to dávaly na HBO. Film byl krásný, ale řvala jsem u toho jako želva. Knížku si ale stejně nepřečtu. Hlavně proto, že mě nebaví, když nejdřív vidím film a pak si mám přečíst knihu. Opačně mi to nevadí.

19.07.2015

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Pro Beni: Podívejte se o kousek výš na této stránce, kde je obrázek s obálkou knihy a její anotace. Pod ní je Série: Evernight. Klikněte na název série a objeví se Vám řazení knih v sérii. Je to tak u všech knih na tomto webu.

01.07.2014

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Nebylo to špatné, ale ta spousta zvláštních výrazů mi docela vadila. Další díl si určitě přečtu.

10.06.2014 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Mám celou trilogii za sebou a musím říct, že po jejím dočtení budu nejméně týden v depresi. Člověk si jen říká, jak by tohle všechno mohl někdo přežít a nezbláznit se ? První dvě knihy byly úžasné. Tato se mi až do Vietnamu taky moc líbila, ale ten Vietnam jsem autorce tak nějak vůbec nevěřila. Prostě mi to tam nesedělo, bylo to divné a konec už to tak nějak těžko zachraňoval.

18.03.2014 4 z 5

Tanec s carevnou Tanec s carevnou Petra Neomillnerová

Mě osobně se tahle série o Tině Salo nijak zvlášť nelíbila. Tedy ne, že by se to nečetlo celkem dobře, to nemohu říct, ale vadilo mi, že se v ní nenašel ani jeden kladný hrdina. Všichni byli buď zlí nebo šíleně zlí, a to včetně Tiny.

11.11.2013 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Co na tuhle knížku říct? Úžasně nápaditý příběh, krásně napsané, vtipné a skvělé na tom je, že je to od české autorky.

20.09.2013 5 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Tak tímhle hnusem jsem se nebyla schopná prokousat až do konce. Vadila mi spousta vulgárních slov a popisů sexuálních praktik, z nichž se mi zvedal žaludek.

20.08.2013 1 z 5