Zaarashi Zaarashi komentáře u knih

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Ten pocit, když se nepoučíte z předchozích děl, a tak stále čekáte a čekáte, až se začne něco dít. Spoiler. Nezačne.

07.09.2019 2 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Chvílemi jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Závěr pro mě byl trochu zklamáním, ale to je jen věc názoru

19.10.2019 5 z 5

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Jedna z nejlepších knížek této autorky. Jak jednou začnu, nemohu se odtrhnout, dokud ji nedočtu. Jako odpočinková četba rozhodně skvělá volba.

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Kupodivu i životopisné knihy ončas dokáží zaujmout, pobavit a nabídnout něco nového k zamyšlení. M. Manson je brilantní člověk, i když často nepochopen, a tato kniha to jen potvrzuje.

Čínská studie Čínská studie Colin Campbell

Velmi užitečná a chytrá kniha, kterou by si alespoň informativně měl přečíst každý.

Moc versus síla Moc versus síla David R. Hawkins

Fascinující kniha. Zpočátku jsem měla trochu pochybnosti, ale opravdu nutí člověka k zamyšlení a zlepšení vlastního jednání, z části i k pochopení jednání ostatních, nebo dokonce ke zjištění, že některé lidi ve svém životě zkrátka nepotřebuji a je lepší, si je držet od těla. Jednou si ji určitě přečtu znovu.

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Chystám se přečíst i ostatní knihy z Warcraftu. Tahle byla první a moc se mi líbila. Po všech těch hodinách na PC u WoWka mi konečně někdo pověděl co a jak bylo ????

11.09.2019 5 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Moje nejoblíbenější kniha z dob, kdy nám ve škole cpali povinnou četbu :-)

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Kniha mě moc nenadchla. Četla jsem ji na doporučení, bohužel ani jako oddechová četba mě moc nezaujala.

07.09.2019 2 z 5

Osiřelé děti Země Osiřelé děti Země Henri Loevenbruck

Tahle kniha mě úplně nadchla.

11.09.2019 5 z 5

Poučná a pravdivá kniha.