Yevve Yevve komentáře u knih

Tahle kniha byla jedna z prvních, které jsem od pana Tolkiena přečetla a už ji mám přečtenou asi pětkrát. Myslím, že každý kdo ji četl mi dosvědčí, že je velmi poutavá a postava Bilba Pytlíka, který se z usedlého Krajánka stává významnou osobností ve Středozemi je krásně napsaná.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Velmi krásná kniha. Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že si zasloužili šťastný konec. Ale ne všechny sny se plní.

16.05.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Neuvěřitelně dojemná kniha! Na konci jsem brečela jako malé dítě. Knížku jsem přečetla doslova na jeden zátah. Rozhodně doporučuji.

26.04.2021 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Jedna z mích nejoblíbenějších knih. Teď jsem ji četla podruhé, ale pokud se něco změnilo, tak jen to, že ji mám ještě raději.

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

(SPOILER) Tato knížka, i přesto, že jsem věděla, jak dopadne, byla úžasná. Až do konce jsem si říkala: ,, Tentokrát nebudu brečet, tentokrát nebudu brečet." A samozřejmě jsem to porušila. Myslím, že se Mateo a Rufus velmi dobře doplňují a že nakonec se přeci jen tam někde našli.

14.05.2021 5 z 5