xxtom xxtom komentáře u knih

Muž na vlastní stopě Muž na vlastní stopě Ivan Kraus

Pohodová zábavná knížka, klasický Ivan Kraus.

25.03.2015 5 z 5

Jaký to nádherný svět Jaký to nádherný svět Marcus Chown

Autor se snažil vybrat zůzná témata ze světa okolo nás. I tak je ale většina o vesmíru a fyzice.

21.02.2015 4 z 5

Největší české záhady: Záhadné a neuvěřitelné jevy dávné a nedávné minulosti Největší české záhady: Záhadné a neuvěřitelné jevy dávné a nedávné minulosti Otomar Dvořák

Kniha se mi moc líbila, přečetl jsem jí jedním dechem. Zvlášť popis prvních pár záhad mi doslova naháněl mráz po zádech. Líbí se mi, že autor se snaží záhady i vysvětlovat a nabízí k zamyšlení více možností.

04.02.2015 5 z 5

Horem pádem - Kráska v nesnázích - Medvídek - Filmové povídky Horem pádem - Kráska v nesnázích - Medvídek - Filmové povídky Petr Jarchovský

U filmů jsem se bavil více.

28.01.2015 2 z 5

Veřejný písař Veřejný písař Ivan Kraus

Příběhy trošku víc na zamyšlení, než u jiných knih Ivana Krase.

04.01.2015 3 z 5

Slovácko sa súdí Slovácko sa súdí Zdeněk Galuška

Příjemné nenáročné čtení v hezkém moravském nářečí.

18.12.2014 4 z 5

Soukromá vzpoura Soukromá vzpoura Karel Hvížďala

Necenzurované odpovědi na otázky o divadlu, o životě, o emigraci o poměrech před rokem 89. Kniha mě moc bavila, dobře se čte a je plná zajímavých a zábavných sitací a příběhů.

12.12.2014 5 z 5

Los a sázka Los a sázka Michal Horáček

Zajímavé skutečnosti o sázení, ale po pravdě jsem se u čtení knihy docela nudil.

08.12.2014 2 z 5

Obrázky z Paříže Obrázky z Paříže Jan Šmíd

Příjemné vyprávění o Paříži.

04.11.2014 5 z 5

Mstitel Mstitel Arthur Conan Doyle

Klasický Sherlock Holmes.

17.06.2014 4 z 5

Údolí strachu Údolí strachu Arthur Conan Doyle

Klasický Sherlock Holmes.

09.06.2014 4 z 5

Jak Egu dojel až na konec světa Jak Egu dojel až na konec světa Tereza Václavková

Moc hezká knížka pro děti.

22.03.2014 5 z 5

Za výzvou velehor Za výzvou velehor Milan Vranka

Stručný popis všech českých a slovenských účastí na výstupech na osmitisícovky. Vše je popsáno hezky a čtivě, do roku 1996.

21.09.2013 4 z 5

Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana Radek Laudin

Průvodce po pamětních deskách Járy Cimrmana.

08.05.2013 3 z 5

Pivrncovo sérum srandy Pivrncovo sérum srandy Petr Urban

Kniha kreslených vtipů .. nic víc, nic míň.

05.12.2012 3 z 5

Upír z činžáku Upír z činžáku Andrzej Pilipiuk

Kniha legračně popisuje, jak se mohli chovat upíři a jim podobná stvoření v socialistickém Polsku a jak se chovat museli, aby neměly problémy s režimem.

05.12.2012 4 z 5