XXL XXL komentáře u knih

Knihu jsem četla dlouho...ale máto velice originální příběh a Tolkiena mám velice ráda :)

07.03.2015 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Autor John Green umí opravdu dobře vtáhnout do příběhů. Knížka se mi líbila ještě víc než jeho bestseller Hvězdy nám nepřály, protože se děj odehrává ve škole ale nikdy jsem se u toho nenudila. Obzvlášť se mi líbil Aljaščin pohled na svět, i když jsem ani neměla moc ráda. Knížku jsem přečetla jedním dechem :)

14.01.2015 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tohle byla nejlepší krimi jakou jsem kdy četla!!! Knihu jsem přečetla jedním dechem. Možná že to bylo trochu zdlouhavý..ale napínavý jako prase!! Doporučuju

03.01.2015 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Série ,Nástroje smrti, je bez pochyby moje nejoblíbenější. Líbí se mi, jak autorka dokáže tak vžít čtenáře do děje. Je to prostě úplně úžasný!!! Těším se až to dočtu :)
Navíc kdo má rád tuhle sérii, tak s nadšením oznamuji že z ní bude seriál!!! :3

30.12.2014 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu jsem s velkým očekáváním koupila ale nenadchla mě...Na to, jaký to má téma, mě děj nějak nevztáhl do sebe. Krásná a dobře napsaná knížka, ale nemám moc chuť si to přečíst znova.

29.12.2014 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

tuhle knihu mám moc ráda. sice jsem ji nepřečetla jedním dechem, ale líbila se mi. film byl podle mého názoru lepší, ale rozhodně doporučuji přečíst :)

29.12.2014 4 z 5