xcibetka xcibetka komentáře u knih

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Překvapuje mě, že mám za sebou už pátý díl a přesto mi kniha nabízí stále nové prožitky a dokáže si mě k sobě připoutat.
Nemohu se dočkat šestého dílu.
Kniha pro mne zústává stále čtivou a napínavou.

02.12.2013 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Knížka je zajímavá, i když si nejsem jistá, jak moc reálná. Každopádně si též myslím, že jít s přírodou je lepší než jít proti ní. Vyspělá civilizace v našem pojetí nemusí být co se týká přežití. "Kultivovaný" člověk je slepý, hluchý a v podstatě co do vědění čím dál hloupější.

31.10.2012 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Báječná knížka. Měla jsem ji přečtenou rychle. Poutavá, čtivá. Rozhodně doporučuji do ni kouknout.

31.10.2012 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Kniha mi přijde trochu jednoduchá. Děj lze vcelku předvídat. Ale je čtivá. Takže taková oddychovka. Řekla bych, že pro méně náročné čtenáře.

13.02.2012 2 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Heda Kovályová

Poutavý příběh. Kniha se mi dobře četla. Mimo zhruba středu, kde autorka uvádí své úvahy, politické názory, aj. Což k danému tématu a době rozhodně patří. Pak ovšem opět nabírá spád.
Určitě doporučuji. Hlavně mladším generacím, které v dnešní době téměř netuší co se v tamních dobách událo.

03.03.2012

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Dobrý příběh, dobře napsaný. Jen jsem vcelku brzy vytušila zápletku. O to překvapivější byl závěr Dala bych tak 3,5*

21.05.2014 3 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Kniha mě nutila odkládat ji jen na krátkou dobu a zase co nejdříve se pustit do čtení. dobře se čte, poutavý děj, místy snad zdlouhavý, ale rázem to má zase spád. Skvěle strávený čas.

13.02.2012 5 z 5