WaN635 WaN635 komentáře u knih

Ztracené světlo Ztracené světlo Michael Connelly

Můj druhý příběh s Harrym Boschem a že to byla jízda. Kniha se mi líbila, pro mě zajímavé zakončení příběhu. Těším se, až si dám další příběh s Hieronymusem Boschem.

26.11.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Kniha se mi upřímně moc nelíbila. Nějak jsem se nedokázala začíst, přitom téma bylo zajímavé.

14.11.2020

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Pomalejší začátek, moc mě to nechytlo, ovšem v půlce se to zlomilo a já knihu nemohla odložit, dokud ji nedoctu.

09.11.2020 4 z 5

Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Vladislav II. - Nečekaný vzestup zavrženého dědice Jaroslava Černá

O Vladislavu II. jsem přečetla několik knih a i přesto, že jeho příběh již znám, líbila se mi i tato verze.
Kniha byla poutavá, milovníkům Přemyslovců a beletrie se bude líbit. Přečtená za jedno odpoledne :)

27.10.2020 5 z 5

Temná svatá noc Temná svatá noc Michael Connelly

První mě setkání s Boschem a Ballardovou a nemohla jsem se odtrhnout.
Kniha napsaná čtivě, poutavě. Příběh napínavý a krásné logicky utíká. Rozhodně to nebyla poslední kniha s touto dvojicí.

25.10.2020 5 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Ale jo, šlo to. Četlo se to jednoduše, zápletka banální, ale děj krásně odsýpal. Líbilo se mi to

19.10.2020 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Od první chvíle, kdy jsem začala tuto sérii číst, jsem Jude obdivovala. Je to jedna z nejlépe popsaných ženských hrdinek a to mám načteno spoustu a spoustu knih.
Líbí se mi Judiina postupná proměna, její příběh a opětovné nastartování lidských citů.
Mám pocit, že každou knihou se zvyšuje kvalita příběhu, od knihy jsem se nemohla odtrhnout.
Doufám, že se s Jude ještě setkání, že to nebyl její poslední příběh.

03.10.2020 5 z 5