vinnetou500 vinnetou500 komentáře u knih

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Nebudu hodnotit. Snad to ani nejde. Určitě si ale myslím, že je dobré se s tímto spisem seznámit. Historia magistra vitae!

22.11.2016

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Musím se přiznat, že jsem čekal pompéznější finále. Škoda toho.

22.11.2016 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

ačkoliv sci fi není můj oblíbený literární žánr, tuhle knížku jsem doslova hltal... hlavně tedy druhou polovinu.. vlastně od nějaké 300 stránky už jsem nedal knížku z ruky.. a celé sobotní odpoledne jsem místo učení věnoval tomuhle příběhu.. nešlo se zachovat jinak.. :o)

22.11.2015 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Skvělý!! podle recenzí známých to mělo být nedůstojné uzavření této řady.. tak za 1. doufám, že to není uzavření... a za 2. je to hned po Nihon Džinu druhá nejlepší knížka série!

07.11.2015 5 z 5

Zlatá kniha ledního hokeje Zlatá kniha ledního hokeje Miloslav Jenšík

Dychtivě jsem toužil po knize, která by obsahovala všechna mistrovství světa v ledním hokeji. Když jsem tuto knížku rozbalil v den mých 12 tých narozenin nemohl jsem vyjádřit svou radost... A tento pocit trvá dodnes. Je to skvělá knížka nabitá informacemi. Pane Jenšíku, děkují mnohokrát!

Bez doprovodu bubnů Bez doprovodu bubnů Hester Burton

Závěr fantastickej! ale první půl nebo dokonce tři čtvrtiny knížky?? Zbytečný okecávání před rozprouděním děje... K dočtení knížky mě až dokopala nuda po operaci apendixu a nutnosti být v klidu. Jinak bych ani nebyl snad ochoten číst od půlky dál.

24.09.2015 2 z 5

Co dělat... aneb kapesní průvodce krizovými situacemi doma i v zahraničí Co dělat... aneb kapesní průvodce krizovými situacemi doma i v zahraničí neznámý - neuveden

Super průvodce, ale stejně doufám, že nebudu nucen uvedené postupy a rady používat....

Vychoval mě gangster Vychoval mě gangster Père René-Luc

Kdyby to šlo, dám této knížce 10*.. Je to nejúžasnější svědectví, které jsem kdy četl..!!

Vinnetou - Indiánské léto Vinnetou - Indiánské léto Karel May

Vyrostli na tom všichni v naší rodině, já nebyl jinej.. :) špičkový dobrodružství

Don Bosco Don Bosco G. Setti

Úžasná knížka po jejímž přečtení se vždy začnu dívat na svět trošku jinak.

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Propracované dílo, ovšem ve 12 letech bylo dočtení jenom prvního dílu utrpením... Pomohlo až přečtení v pozdějším věku. Teď hodnotím jako nejsystematičteji napsané fantasy dílo, jaké jsem kdy četl.

23.09.2015 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Naprostá špička fantasy literatury. Není co více dodávat.

Jaký je doopravdy Chuck Norris Jaký je doopravdy Chuck Norris Chuck Norris

Tahle knížka ukazuje, jaky Chuck doopravdy je. Je to tvrdak, ale ne z tech, kteri se vyzivaji v niceni a zabijeni.. Chuck je z tech, co to maj v hlabe srovnany a sláva jim nestoupla do hlavy. I kdyz.. Taky k tomu nemel daleko :)