viktoria167 viktoria167 komentáře u knih

Křídla vážky Křídla vážky Michaela Dopitová

Toto bolo výborné. Nemala som od tejto knižky príliš veľké očakávania, o to viac ma prekvapilo, aké dobré to bolo. Čo oceňujem je, že napriek tomu, že je to contemporary, nebolo to príliš predvídateľné. Miestami som sa aj zasmiala.
Postavy mi boli sympatické, moravské prostredie zaujímavé.
Odporúčam túto knihu všetkým, kto má rád dobrú romantiku a rád sa nad príbehom zamýšľa po dočítaní. Je to skrátka veľmi príjemný a milý príbeh, ktorý vo vás zostane ešte nejaký čas.

A ak toto autorka číta: POTREBUJEM DRUHÝ DIEL!

17.11.2022 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

2 hviezdičky za to ako mega som sa pri tom zasmiala (nie úplne v dobrom, samozrejme). Inak je to celkom odpad medzi knižkami.

05.07.2022 2 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Niežeby som si tú knižku neužila... ale nebolo to jednoducho asi úplne ono. Dávam síce tri hviezdičky, ale je to skôr 3,5. Inak postavy sympatické, OCD tematika zaujímavá.

04.06.2022 3 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Nenadchne, neurazí. Koniec na môj vkus príliš dramatický, prišlo mi to trochu nereálne a asi by som dala o hviezdu navyše, keby si autorka vybrala na koniec trochu inú drámu. Alebo to nebolo také vyhrotené. Ani zápletka s políciou a s tým svedectvom mi tam veľmi nesadla. Neviem, nedokážem asi vysvetliť, čo mi na tom tak vadilo. Možno mi to tam prišlo zbytočné? Jo a tiež dôležité spomenúť, že mi extrémne vadilo opakovanie scén z oboch pohľadov, išlo by to určite vyriešiť aj inak.

02.06.2022 3 z 5

Život za oceánem Život za oceánem Dominika Valentová

Na knižku som sa tešila, ale asi som nedostala úplne to, čo som čakala.

02.06.2022

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Trochu nuda, čo vám budem rozprávať. Ale bol tam moment, ktorý ma naozaj prekvapil. Na druhý diel sa už teda nechystám. Ale romantickú linku som si užila.

02.06.2022 3 z 5

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Nenadchne ani neurazí. Koniec ma teda trochu sklamal, prišlo mi to veľmi prekombinované, pritom to začalo dobre! Ako keby sa autorka snažila na poslednú chvíľu čitateľov prekvapiť. Ale celkovo asi fajn čítanie.

02.06.2022

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nedočítala som. Nesadol mi štýl písania a ani dej ma nijako nenadchol. Hlavnej hrdinke som mala chuť často napáliť. Bez sexuálnych scén na milión spôsobov by tam nebol ani žiadny dej.

02.06.2022 2 z 5