verulik196 verulik196 komentáře u knih

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší díl. Zamilovala jsem se do celé ságy, sice se píše, že je to pro teenagery, což budu až za měsíc, ale já si myslím, že se to musí líbit každé věkové kategorii. Určitě stojí za to přečíst.

17.05.2015

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Kniha byla hodně poutavě napsaná, líbilo se mi, že spisovatelka odhalila minulost postav, příběhy o vzniku vlků. Kniha obsahuje víc než jen samotný děj. Podle mě zatím nejlepší kniha.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Druhý díl se mi taky líbil, vadilo mi, že tam nebyl Edward, ale tím se nemění můj názor na knihu. Kdyby to byla pořád samá idylka, tak by to nikoho nebavilo. Kniha bez napětí a nejistoty by nestála za nic.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížka se mi hodně líbila, první jsem viděla část Stmívání, a až potom jsem ji četla, takže příběh jsem skoro neznala, za což jsem ráda, ale bohužel, už jsem si nevymyslela svůj vlastní vzhled postav. Knihu doporučuji, určitě stojí za přečtení.

Dávná kletba Dávná kletba Marianne Curley

Kniha se mi líbila, i když v první polovině to bylo o ničem. Už se zdálo, že do minulosti se ani nedostanou. Kniha v podstatě začínala až v polovině. Ale pak se to rozjelo a začalo to být napínavé. Určitě si předčtěte trilogii Strážci času, ta stojí za přečtení.

02.04.2015 4 z 5

A co když jsem blázen? A co když jsem blázen? Karen Harrington

Nenadchne, neurazí.

05.01.2015 3 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

Kniha se mi líbila, až na ten konec. Tím, že zemřela Lathenie i Lorian, skončily výpravy do minulosti. Ethan v prvním díle popisuje, jak pro něj je tento druhý život vším, ještě ke všemu mu zemřela Rochelle... Určitě si tuto trilogii ještě někdy přečtu. Doporučuji!

05.01.2015 5 z 5

Temnota Temnota Marianne Curley

Druhý díl byl asi ještě lepší než předchozí. Přečetla jsem jedním dechem.

05.01.2015 5 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Tato kniha je naprosto úžasná! Nedá se od ní odtrhnout. Líbilo se mi, je se celý příběh rozvíjí, jak vše bylo tak propletené. Ani trochu nelituji, že jsem ji objevila v knihovně.

05.01.2015