veronika4918 veronika4918 komentáře u knih

První polovinu knihy jsem četla na jeden zátah cestou na dovolenou a když jsme dorazili na místo, tak jsem litovala, že nejedeme dál, abych to mohla dočíst :) Krásně čtivě napsané, chvílemi trochu dětské, ale tím trochu odpočinkové ... Jen fotografie mě při večerním čtení trochu děsily. Těším se, až se dostanu k dalším dílům.

22.03.2017 4 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Turnus už jsem nehltala tolik jako Silo, Ale pořád víc než Prach :) Velký palec nahoru je pro mě vrácení do minulosti a vysvětlení co, proč, jak, ale i tak po dočtení nějaké nezodpovězené otázky zůstaly.

01.03.2017 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Silo jsem našla náhodou a zařadila jej do výzvy 2016. Tak moc mě kniha pohltila, že jsem si ïhned musela koupit i druhý díl ...

Dle mého se jedná o nejlepší knihu trilogie. Howey dokáže člověka skvěle vtáhnout do děje, hltáte jednu kapitolu za druhou najednou konec a spousta otázek.

jsem zvědavá na zfilmování, resp. se ho dost bojím :)

01.03.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Můžete mi někdo vysvětlit, proč je ta kniha bestseller? ... Kdyby neměla tak super reklamu, tak ji odložím po prvních 50 stránkách. Takhle jsem to utrpení dočetla až do konce, přičemž posledních cca 30 stran už jsem přeskakovala některé odstavce - už jsem to prostě chtěla mít za sebou.

20.02.2017 2 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Uf, konečně dočteno. Strašně jsem se na ni těšila, ale ze všech tří knih mi tahle dala nějak nejvíc zabrat. Mám rozporuplné pocity, jsem zklamaná, čekala jsem víc...? Jsem ráda, že je tahle trilogie ukončena, ale přeci jen by mě zajímalo, jak se naučí žít venku a jaké to bude, až se třeba probudí ostatní...? Jaké by to bylo, kdyby nějaké silo zůstalo do toho konce, který by byl za těch 200 let...

07.02.2017 4 z 5

Ten báječný den Ten báječný den Ira Levin

Hned mi bylo jasné, že knížka bude dost podobná 1984 od Orwella. Resp. taková slabší verze utopie. Dočetla jsem dokonce, ale že bych to úplně hltala, to se říct nedá ... Počtení zajímavé, ale čekala jsem lepší konec.

20.12.2016 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Posledních 150 stran jsem četla jedním hltem a v slzách. Skvěle napsané, líbily se mi útržky vzpomínek, které pravděpodobně hlavní hrdinku držely naživu. Kéž by pracovní tábory byly už jen minulostí ...

01.02.2016 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Moc jsem se na tuto knihu těšila, bohužel jsem ji nakonec ani nedočetla ... Přestala mě bavit ta jejich američnost a odvolávání na Boha a Bibli. Škoda. Za mě jen **

06.05.2015 2 z 5