Vera.sarance Vera.sarance komentáře u knih

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Hezká knížka se závěrem, kterým se zničila předvídatelnost díla. A jelikož po tomto závěru netuším, jak to dopadne, tak se těším na další díl/y.

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Doufám, že se to uchytí u nás aspon ze čtvrtky jak Harry Potter, protože by byla škoda, když by to zapadlo. Je to krásná kniha, má sice hodně chybek a příběhů o nějákem vyvoleném chlapci či dívce je všude až až, ale pan Riordan vymyslel krásný způsob, jak dětem (a nejen jim) zajímavě nacpat řeckou mytologii.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Meyerová dokázala že není jen spisovatelkou "zamilovaných blbin" ale i "zamilovaných nadprůměrně krásných blbin".Rozhodně lepší než Twilight sága,překlad je hezčí a ne tak strašně jednotvárný, tak to jde hned líp, plus nápad taky pěkný.A taky člověk netuší hned 2.kapitolu,jak to dopadne.

30.11.-0001 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Nebudu tvrdit, že byla dobrá, ani, že byla špatná, jenom prostě udělala na mne dojem,prostě hodně zapůsobila a tak bych jí, i když nějak nevím, co si mám o ní myslet dala těch hvězdiček i osm, když by to šlo.

30.11.-0001 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Na tohle musí mít člověk prostě vyloženě chuť.Nebudu si vymýšlet, stránku a půl jsem pubertálně přemýšlela, jak to ta Belluše má užasný,chodit s takovým "božským klukem" (Nějáký upír?No tak, koho to zajímá, je pěknej a hodnej a "stráášně" ji miluje,na ničem jiném přece nezáleží:D), ale pak ona byla čím dál tím nudnější a blbější a Eda se pořád a pořád opakoval.Nebylo to vůbec špatný,ale taky to nebylo vůbec dobrý.

30.11.-0001 2 z 5

Klub mrtvých Klub mrtvých Charlaine Harris

Není to vůbec špatné ( v angličtině), ale čeští překladatelé tenhle díl oproti dvěma ostatním pěkně "zmrvili".

30.11.-0001 3 z 5