Veeris Veeris komentáře u knih

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Moc povedená Joyovka, nedala bych z ruky:)

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Lisiny knihy se mi čtou dost dobře, jen nevím proč, ale mám u nich problém ten, že si je později hodně těžko vybavuji.. Nicméně tento děj se mi líbil, poté co jsem si ho s pomocí obsahu vybavila:) PS: píší to po skoro dvou měsících co jsem ji četla:)

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Knihy Tess jsou velmi čtivé, všech 9 které jsem četla. Další má oblíbená autorka.

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Knihy od Joy se mi velmi líbí všechny, jen některé víc a některé míň, ale patří k mým hodně oblíbeným autorům. Výborně se čtou, ale nějak je musím odlišit, proto u jejich knih uděluji buď 4 nebo 5 hvězdiček.

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Podobně jako u "Pokud přijde zítřek". Nereálné, ale geniálně napsané. K tomu šokující konec, nečekala bych.

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Co na to říct? I když děj byl veelmi nereálný, tak kniha byla neskutečně poutavě i napínavě napsána.. Vymýšlet se v knihách smí, tak jí asi nelze nic vyčíst. Pro mě pět hvězdiček.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Rozjezd trošku pomalý ale jinak pro mě kniha geniální. Taky originální a nepodobná jakékoliv jiné, kterou jsem četla.. Za ten rozjezd bych ji dala 4 a pul hvezd, ale to nejde, tak se přikloním k pěti:). Přece jen z hlavy nevymizí jen tak jako některé, navíc má plus , že byla i zfilmována s výborným obsazením, řekla bych:)

Smrtící záře Smrtící záře Stuart MacBride

Kniha byla dost dobrá, nechyběly ani komediální prvky, takové detektivky se mi moc líbí. Dobře se četla a mám pocit, že tam nebyly ani žádné nudné pasáže. Dávám 4 hvězdičky, ty přiděluji u knih které jsou výborné, 5 si ale nechávám na ty úplně excelentní, tedy z mého pohledu.:)

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Souhlasim, ze ten konec byl uplne na *****. Kdyby radsi byl vrahem ten, o kterem se to celou dobu předpokládalo, bylo by to mnohem uveritelnejsi, ale ze to byl ten druhy? Když se ohlidnete zpet na ten dej, tak tam mnoho věci na vraha proste vubec nesedi… Jinak se mi ale Lutzovi knihy čtou dobře. Jen kdyby za kazdou cenu nechtel prekvapit tim, kdo je vrah. Nicméně 4 hvězdičky za to, že kniha nenudí :)