Vee111 Vee111 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Kniha nebyla špatná, ale nerealistická z hlediska chování Grahama. Začátek se mi líbil,ale pak už se to dost táhlo. Dávám 4 hvězdičky, autorku mám ráda.

27.12.2019 4 z 5

Jak naučit Edu lítat? Jak naučit Edu lítat? Katarína Macurová

Syn ji miluje, krásné obrázky, minimum textu.

19.07.2019 5 z 5

Kde je ten pravý balon? Kde je ten pravý balon? Katarína Macurová

Syn nevydrzel u žádné knížky, zaujala ho až tato a pořád ji musíme číst. Doporučuji, u každého obrázku je minimum textu.

19.07.2019 5 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Když jsem si knihu půjčovala, nevěděla jsem, že se jedná o skutečný příběh a nedávala jsem jí moc šancí. Nicméně mě velmi překvapila a doporučuji ji všem k přečtení. Jsem ráda, že ji autorka napsala a osud Dannyho zasáhne víc srdcí a díky knize bude žít dál...

28.03.2018 5 z 5

Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Susan Elizabeth McClelland

Knihu jsem přečetla velmi rychle v rámci jednoho dne, v průběhu jejího čtení jsem byla ráda, že jsem se nenarodila v KLDR, kde trpí lidé hladomorem, i když chodí do práce :-( Kniha byla napsána hezky, bohužel se nejedná o ojedinělý příběh. Je dobře, že se začíná psát i o zvěrstvech v jiných než muslimských zemích. Kdo má rád tento žánr, určitě ho knížka nezklame.

18.05.2017 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Krásná kniha, všem doporučuji vzít si ji na dovolenou a přečíst :-)

20.11.2015

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha mě boužel moc nezaujala, i když se dala číst.

20.11.2015 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Říkala jsem si, že nebudu u této knížky brečet, ale její konec mě nakonec dostal. Moc smutný příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Tato kniha ve mně zanechala plno emocí. Doporučuji ;-)

20.11.2015 5 z 5