veamertl veamertl komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Líbilo, moc. Příběh, reálie..všechno silné. Je znát, že autorka je perfekcionistka a věci si ověřuje, připravuje, zkrátka ví, o čem je řeč. Možná pro mě nenaplnila ty super superlativy, co jsem slyšela, ale problematika tématu mě pohltila a přivedla k dalšímu zájmu.

10.09.2018 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kultovní jsou pro mě zcela jistě jiné věci.. Na to, jaká reklama tomu předcházela, čekala jsem upřímně víc. Ale rozhodně to není zlé, ba naopak. Zvraty mě bavily a často jsem je nečekala. Rozuzlení netradiční. Příběh mě do sebe vtáhl. Ale fenoménem je pro mě Středozem..:-*

10.09.2018 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Celkem zklamání. Pro mě hůř stravitelné, jazyk jakýsi košatý, zápletka nic moc, do děje mě to přílis nevtáhlo a těch řečí kolem..Skoro jsem nevěřila, že to psal chlap, protože toho okecávání, citové lability a pojď Mio, pojď.., bylo fakt moc.Miin neuspokojivý osobní život a hlavně jeho neustálé předkládání, mě štvalo, dost.

10.09.2018 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Jsem nadšená! Četla se mi báječně, většinou mezi drncáním kočárku, pak se na to uspávání jeden i těšil:) Nejsem náročný čtenář a tohle mi přesně sedlo. Jednoduchý jazyk, spád, snadná čitelnost, přehlednost..Těším se na další!:)

10.09.2018 5 z 5