vargee vargee komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tenhle díl se mi zatím líbil z celé série nejvíce. Ze začátku to bylo takové normalní čtení, ale od poloviny se to tak rojzelo, že jsem nevěřila vlastním očím. Prostě skvělé.

23.08.2016 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Na tenhle díl jsem se obzvlášt´ těšila, a proto hned jak kniha vyšla, tak jsem si ji musela koupit. Bohužel po přečtení knihy jsem i trochu zklamaná.V knize mi vadily 2 nově přidané postavy ( Manon a Sorscha ), abych řekla pravdu jejich příběhy mě moc nezajímaly a měla jsem i chut´ celou kapitolu přeskočit.Také mi vadily přehnané pocity Celaeny a nelíbilo se mi to, že Celaenin výcvik ( na který jsem se těšila nejvíce ), byl jen na čtvrtku knihy.Ale abych jen nekritizovala, tak vám řeknu i nějaká ta pozitiva.Hned na začátku se mi zalíbila další nová postava a to ( Jeřáb ),konečne jsem se něco dozvěděla o Celaenině minulosti a Celaenin vycvik a dobrodružství jsem hltala jedním dechem.Shrnutí Nakonec : tuto knihu vám vřele doporučuji, byla hodně zajímavá a čtivá, a ikdyž bych nějaké věci na knížce změnila, tak i přesto to je jedna z mých nejoblíbenějších knižních serií.

21.07.2016 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Hned co jsem na tuto knihu narazila jsem věděla, že ten příběh budu milovat. Prostě boží .

01.10.2016 5 z 5

Nemožná holka @ adorkable Nemožná holka @ adorkable Sarra Manning

Tahle kniha byla jedno velké zklamaní. Abych pravdu řekla tak ani nevím co jsem od toho měla čekat. Po asi 15 stranách jsem knihu zavřela a už se ji ani nedotla. Kniha se mi nelíbila.Podle mě Slátanina.

23.08.2016 odpad!

Zápisky z bunkru Zápisky z bunkru Kevin Brooks

Na Zápisky z bunkru jsem se těšila, ale bohužel nějak nenaplnila mé očekávání.Celkově nebyla kniha tak zlá, pocity a prostředí nebyly špatné, ale prostě mě to nějak nezaujalo. Celkové hodnocení je takové neutrální. Kniha nebyla strašná ale nebyl to ani žádný boom.

22.08.2016 3 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

K metru 2033 jsem se dostala přes kamarádku, která mi o knize vyprávěla a zlehčený příběh který mi popsala se mi natolik líbil, že jsem si knihu hned musela přečíst a udělala jsem dobře.
Kniha byla tak dobře propracovaná že nemám vůbec co vytknout.
Prostředí.Postavy.Dobrodružství.Napětí.( trochu ) Politika.Filozofie.
Prostě a jednoduše jedno z nejlepších fantasy knih co jsem četla.
S 5 hvězdami vřele doporučuji.

22.08.2016 5 z 5