Nemožná holka @ adorkable

Nemožná holka @ adorkable

Jeane Smithová je nesmírně osobitá, přemýšlivá, ale i nesnesitelná a drzá teenagerka, která se vyžívá v blogování a tweetování. Sama si na internetu vybuduje svůj svět (Adorkable) a získá statisíce fanoušků. Založí blog a následně lifestylovou firmu, která si získá celosvětovou popularitu právě díky Jeanině „ujetosti“.´Navzdory tomu všemu se zamiluje do Michaela,který však záhy neunese, že je pořád středem pozornosti Jeane, a nelíbí se mu její sebestřednost. Jeane se rozhodne odejít ze školy, přestat si všímat všech reálných lidí a soustředit se jen na svůj „adorkable“ svět. Dokáže však virtuální realita nahradit lidskou vřelost, lásku a porozumění?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/168073/nemozna-holka-adorkable-168073.jpg 3.666

Adorkable (2011)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

dominika5965

Ze začátku si možná budete říkat, že je to slátanina pro dvanáctiletý holky. Ale ta kniha v sobě má mnohem víc a je jen na vás, jestli se do ní ponoříte nebo ne. Ne jen, že se od hlavních postav můžete hodně naučit, ale i příběh je zábavný a kniha jako celek se čte lehce a příjemně si u ní člověk odpočine. Na to jaká to je oddechovka, to je vlastně geniální.

Veronika33

Aj keď kniha nie je určená pre moju vekovú kategóriu, neskutočne ma bavila. Knihu som prečítala na jeden záťah, príjemná oddychovka. Odporúčam!!!!!!

šneki
02.02.2017

I při druhém čtení jsem tuhle knížku hltala. Ne že bych potřebovala vědět co bude dál, ale prostě tohle je ta knížka, u které stránky ubíhají samy.

vargee
23.08.2016odpad!

Tahle kniha byla jedno velké zklamaní. Abych pravdu řekla tak ani nevím co jsem od toho měla čekat. Po asi 15 stranách jsem knihu zavřela a už se ji ani nedotla. Kniha se mi nelíbila.Podle mě Slátanina.

SeverusSnape
17.05.2016

Vtipné.V nějakých momentech jsem se v knize i našla .Není to klasická lovestory.
A ty její oblečky :D

evca7271
19.02.2016odpad!

Pro me nic moc

Orchid
15.02.2016

Na první pohled se může zdát, že je tato kniha naprosto obyčejné, předvídatelné až ohrané "lovestory" - ona je všemi odstrkovaná, on naopak populární a zamilují se do sebe. Ve skutečnosti je zde však skrytý hlubší význam, a sice to, jakým nebezpečím může být, když člověk až příliš žije ve virtuálním on-line světě a málo ve světě reálném. Popularita na sociální síti totiž není všechno.

Příběh je velmi čtivý a psaný s humorem. Oceňuji rovněž vyprávění ze dvou pohledů.

Adulina12
13.01.2016

Ačkoli mi vlastně všechen děj připadal naprosto nelogický, začetla jsem se do toho po pár stránkách a nakonec mě to i bavilo.

Apoška
03.12.2015

Ze začátku mě ta kniha absolutně nebavila,ale pak už se to rozjelo(ostatní snad ví o čem mluvím ;-) ).Akorát podle mě má tu velkou hádku za vinu Michael... Jinak to bylo celkem Ok.

LyP
03.12.2015

Knížka byla ze zactku jako u jinych trosku nudná ale pak se to rozjelo a super..

woodentoaster
23.08.2015

Ze začátku mně nudily kapitoly o Michaelovi, pak se děj rozběhl a už to bylo fajn :)

Lucka66
29.10.2014

Zvláštní knížka..nenadchla ani neurazila ale čekala jsem víc:)

Katka.Venus
23.09.2014

Hezky se mi četla(už tradičně), ale na začátku byla nudná. Po chvíli jsem se do toho vžila a nemohla jsem se od toho odtrhnout :)

Sponka
17.09.2014

Neočekávala jsem mnoho, a kruci, o to větší radost z knížky mám. Ano, je to sice trochu tuctová lovestory, ale tento nedostatek je plně vynyhrazen vtipem, postavami - které jsou všechno, jen ne ploché nebo nudné - a čtivostí.
Ragbisti, pozor: Není šiška jako šiška. :-D - ten hrnek nutně potřebuju!

Katee
05.05.2014

Je to pěkná knížka, až mě z toho čtení bolely oči :D Moc dobře a rychle se čte. Musím ale přiznat, že už mi někdy Jeane lezla na nervy a byla jsem na straně Michaela :D

vaili
09.10.2013

Pro mládež, ale dobré originální :)

GiraffeAndy
01.09.2013

4,5*

Ještě v polovině knihy jsem si myslela, že je to vcelku obyčejný, i když skvěle a čtivě napsaný dívčí román o vztahu mezi dvěma naprosto odlišnými lidmi... Ale ke konci jsem pochopila, že tato kniha má i hlubší příběh a proto, i když jsem původně chtěla dát o hvězdičku míň, zaokrouhluju nahoru na 5 hvězdiček. Doufám, že se u nás brzy objeví další knížka od této výborné autorky, četlo se to opravdu až neuvěřitelně rychle a dobře. :))

Babouš
09.08.2013

Vtipný příběh je vyprávěn ze dvou pohledů, protože každá mince má dvě strany a čtenář tak ze dvou subjektivních popisů získá poměrně přesný obraz situace. Líbilo se mi nahlédnout do myšlenek sedmnáctileté hipsterky, která má zdánlivě všechno. Vzhledem k tomu, že sám bloguju a tweetuju, nadchlo mě využití internetu a sociálních sítí.