Valentain852 Valentain852 komentáře u knih

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

(SPOILER) Bojím se že musí dát **** a to se zavřenýma očima, protože mě bavil jen začátek a pak trochu konec, jako Cia mi až tak moc chytrá nepřišla a dá se říct, že jsem docela předvídala co se má stát, hlavně ten konec až na jednu věc...a strašně jsem fandila Michalovi!!! Thomas mě už štval...A tady náš !!!spoiler!!! ta jedna věc co jsem nečekala bylo to že mi zabili Michala, dost jsem to obrečela sakra

03.10.2020 3 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Jako...podobné k HG ale to je jak s romány, ty jsou většinou taky na jedno brdo, ale tahle knížka se mi i přesto líbila ale musím říct že mi čtivý přišel jen první díl, ten mě fakt bavil, líbil se mi Michal :D

03.10.2020 4 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Dokonalé zakončení, tuhle sérii prostě miluji! nemám co k tomu víc dodat ikdyž SPOILER! - Co mi to autorka sakra jako udělala se Ze'evem? XD sakrá, ještě že Scarlet je dokonalá ženská a miluje ho pro to jaký je. :D

Cress Cress Marissa Meyer

Asi spoiler?
Tady se konečně Carswell pochlapil, začal být vážnější ale zároven zůstával pořád optimistický a jako vždy šarmantní , jeho vstah s Cress je jeden z nejlepších hned po Ze'evovi se Scarlet :D

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Zbožnuji celkový vztah Scarlet a Vlka, je takový výc vyspělý, na kapitoly s nimi jsem se moc těšila. Ze'ev je prostě boží, nemůžu si pomoct :D A nástup Carswella, prostě bomba! ten mě vždycky pobaví.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Tak tento úryvek mě dostal ???? :

Když skončili, Eragon se zhroutil do přikrývek a zasténal. Všechno ho bolelo - Brom se svým klackem nebyl zrovna něžný.

Vím, že je to vytažené z kontextu a většina lidí bez humoru mě za tohle požene na hranici, ale díky tomuhle jsem se u této knihy pořádně zasmála a to je jedna z nejdůležitých věcí u čtení, to že se máme přitom bavit. :D knihu doporučuji je mnohem lepší než film

07.05.2019 4 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tato kniha mě neuveřitelně natchla. Je to má nejoblíbenější kniha vůbec, opravdu z celého srdce doporučuji : D

10.12.2018 5 z 5