vadur.ka vadur.ka komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Z knihy jsem byla docela překvapená. Obecně moc českých autorů v knihovně nemám, ale u této knížky jsem spíš vsadila na recenze a vyplatilo se. Za mě jednička z hězdičkou.

22.12.2022 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Yrsa opět nezklamala, další povedená kniha plná napětí, která vás nechá přemýšlet od začátku do konce. Těším se na další knihu ze série.

28.11.2023 5 z 5

Balada pro Emily Balada pro Emily Jarmila Stráníková

Trochu mi to připomínalo takovou Darcy Coates po česku. Moc nečtu knihy od českých autorů, ale tady jsem vsadila na recenze a jsem ráda. Knihu jsem přečetla jedním dechem a za mě určitě doporučuji všemi deseti.

27.11.2023 5 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Čekala jsem od knihy víc, protože první díl Šepot z lesa byl super. První polovina mě nadchla, protože se děj odehrával v blízkosti mého bydliště a u hlášek pubertálních děcek jsem se dost pobavila, páč jsem si vzpomněla na své pubertální mládí. Druhá půlka knihy už byla míň záživná a asi bych knihu za horor ani nepovažovala. Uvidíme jak se povede autorčina třetí kniha, určitě jí dám šanci.

28.11.2023 3 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Řekla bych, že kniha má něco z Kořisti a něco ze série Černá zima. Opět něco jiného než strašidelné domy, ale čte se dobře. Za mně spokojenost.

28.08.2023 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Od Darcy mám přečtené všechny knihy, od začátku jsem byla moc spokojená, ale teď mám pocit, že z každým novým dílem o strašidelných domech to už nemá takové to "wau", dokonce mám pocit, že některé části z knihy jsou velmi podobné v těch předešlých knihách. Za mě na stupnici známkování taková horší trojka.

19.05.2022 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Trochu slabší než první díl.

15.04.2022 3 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Po prvním dílu je to spíš taková oddychovka. Taková klasická krimi, ale čte se dobře.

10.11.2022 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tak po předešlých sériích strašidelných domů, knížku hodnotím jako velmi vydařené dílo. Přečteno na dva zátahy, nešlo se odtrhnout :-D

01.11.2022 5 z 5