uzivatel3682 uzivatel3682 komentáře u knih

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Moc hezká romantická knížka. Catalina mně moc bavila a Aaron byl tak roztomilý.

11.04.2024 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Neuvěřitelně nepravděpodobný dej ,hrdinka stupidní a to jeho tajemství, co to jako bylo, nedočetla jsem.

11.04.2024 odpad!

Na ledě Na ledě Hannah Grace

Četla jsem ve slovenštině. Vadí mi hrdinka, vadí mi,jak za ní leze po kolenou , nedočetla jsem, na mě až moc sprosté.

11.04.2024 odpad!

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Nedočetla jsem. Děj mi přijde o ničem. Hlavní hrdinka se chová opravdu zvláštně a nepochopeně a nechápu,že tomu chlapovi nevadí,že je s jiným.

11.04.2024 1 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

(SPOILER) Moc pěkná detektivka , pachatele jsem teda nerozluštila, myslela jsem si,že je to někdo z rodiny ale spletla jsem si člena. A ten rozsah je teda až moc. Chvíli jsem měla chuť se na to vykašlat. Ty případy bokem mě štvaly a ani se mi číst nechtěly.

31.03.2024 4 z 5

Atómové návyky Atómové návyky James Clear

Moc nemám ráda knihy o seberozvoji nebo spíš neměla ,tahle kniha mi pomohla si uvědomit,že marním čas a mohla bych ho využít smysluplněji,začala jsem se učit španělštinu a strašně mě to baví. Začala jsem pracovat na dalších svých dovednostech a zlepšovat se ze dne na den. Jsem den ode dne lepší a lepší a můžu za to poděkovat této knize

14.03.2023 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Začátek knihy se mi četl těžce a tak trochu s odporem, ale nakonec se mi hrdinka přece jen zalíbila

20.02.2023

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Moje první kniha od Roberta Bryndzy. A musím říci, že to byla opravdu jízda. Četla jsem ji v rámci čtenářské výzvy a chtěla jsem ji číst pomalu několik dní,ale to dost dobře nešlo. Už ten začátek mě neskutečně navnadil a pak to už jen jelo, nemohl jsem přestat,takže jsem knihu přečetla za dva dny a mám chuť se vrhnout na další.

09.01.2023 5 z 5