tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

O zvířátkách a divných věcech O zvířátkách a divných věcech Alois Mikulka

tato kniha je asi to co se dá od Mikulky čekat děsivé nudné příhody které se napíšou nakreslí zrontlujou se chyby a pak se to vydá autoři dětských knih příjdou vitisknou to a daj to do čítanky copak si nenašli lepší knihu než tohle

14.05.2013 odpad!

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

já teda hmmm mám radši pohádky Erbena než tohle

14.05.2013 2 z 5

Když Duben přichází Když Duben přichází Jaroslav Foglar

Tato kniha není dobrodružná a hodně věcí je tam tak trochu no klasickou Foglarovku doporočuji víc přesto ale hezké

14.05.2013 4 z 5

Jak to všechno dobře dopadlo Jak to všechno dobře dopadlo Vladimír Thiele

co si pamatuju tak hrůza

13.05.2013 1 z 5

Dětem Dětem Helena Zmatlíková

Hezké její obrázky miluji

13.05.2013

Jen počkej! Díl 3, Trampoty na silnici Jen počkej! Díl 3, Trampoty na silnici Felix Solomonovič Kamov (p)

borci v akční podobě na silnici

12.05.2013 5 z 5

Jen počkej! Díl 2, Hokus pokus Jen počkej! Díl 2, Hokus pokus Felix Solomonovič Kamov (p)

to jsou prostě ruský borci

12.05.2013 5 z 5

Jen počkej! Díl 1, Pijte mrkvovou šťávu Jen počkej! Díl 1, Pijte mrkvovou šťávu Felix Solomonovič Kamov (p)

prostě tyto dva borci miluji a budu

12.05.2013 5 z 5

Jen počkej! Díl 4, Připravit se na start! Jen počkej! Díl 4, Připravit se na start! Felix Solomonovič Kamov (p)

toto jsou zajimavá díla i ve knize i ve filmu prostě nemůžu jinak

Jestřábe, vypravuj... Jestřábe, vypravuj... Jaroslav Foglar

užasné prostě skvělé

Barbánek Barbánek Jiří Havel

pěkné ale už si to moc nevzpomínám o čem to bylo no vím že byl takoví akční a taky si vzpomínám že to vycházelo ve Sluníčku a jediný díl který se mi vryl do paměti hned byl z pomníkem pro děti skvělé

Sedm dopisů Natalii Paley Sedm dopisů Natalii Paley Antoine de Saint-Exupéry

ještě lepší než malý princ

Malý princ a Planeta hudby Malý princ a Planeta hudby Guillaume Dorison

nečíst nudné i s filmem ale že je to začátek tak aspon 2 hvězdy

Malý princ a Planeta slova Malý princ a Planeta slova Clotilde Bruneau

tenhle díl ještě jde i s filmem

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

moc hezká kniha kterou četl Nohavica ach moc se mi to líbilo je to klasika

12.05.2013

Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Stephenie Meyerová: autorka ságy Stmívání Ryan Burton

tuto autorku považuji za tu která neví co dál a tak používá obludné knihy ani životopis neumí napsat pokud ještě něco vymyslí bude asi kandidovat na nejhorší autorku na světě spolu s Gottem a ještě to napsat v komixsu no hrozné

12.05.2013 odpad!

Dětem Zdeněk Miler a Krtek Dětem Zdeněk Miler a Krtek Hana Doskočilová

čtu to do ted a nemůžu se nabažit

12.05.2013

Pachatelé dobrých skutků 2: Duchaři Pachatelé dobrých skutků 2: Duchaři Miloš Kratochvíl

hezký zážitek při čtení knihy

12.05.2013 5 z 5

Pachatelé dobrých skutků 1: Puntíkáři Pachatelé dobrých skutků 1: Puntíkáři Miloš Kratochvíl

hezká knížka asi nejlepší Miloše Kratochvila

12.05.2013 5 z 5

Františkovy pohádky z Kouzelné školky Františkovy pohádky z Kouzelné školky Miloš Kratochvíl

slabší nápad než ve fanfárii