Barbánek

Souborné vydání příběhů malého žlutého pejska – Barbánka. Původně vycházelo na pokračování v časopise Ohníček. Příběhy: Barbánkova proměna Hubnutí Tajemný provázek Co dokáže kolo Studánka Asta a její čtyřčata Bonifác Buď fit! Detektiv Kruh Vysvědčení Nečekaný host Divizny Strašidla v lese Poklad Drak Jdeme do ZOO Zlý Rex Závody Bumerang Má mě rád! Malíři Svatba Vločky Klouzačka Divadlo Lavina Zemětřesení Iglú Lyže V cizích službách Kaskadér Vánoce...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7627/big_barbanek-rfV-7627.jpg 4.766

Kniha Barbánek

petbrab

Krása.Pamatuji si ji z dětství. Hezký dárek k Vánocům to tehdy byl. Barbánek byl pro mě velký hrdina.

Renda698
08.11.2020

nádhera krása

PajaPaja007
03.11.2020

Moje nejkrasnejsi detstvi. ????

Josh
20.04.2020

Skvělý nápad vydat příběhy Barbánka. Ať si říká na časopis Ohníček před r.1989 kdo chce co chce tenhle komiks byl prostě super. Grafika a příběhy osloví každé dítě a pokud osloví také dospělé ještě lepší.... Proč se pořád chovat, myslet a být dospělí? Aspoň při čtení být zase dítětem!!!

PospecBrno
15.04.2020

Prostě Barbánek! Odkojená na těchto knížkách!

Atlantis
31.01.2019

Dalo by se říct, že svým způsobem byl Barbánek můj první komiks. Už jako dítě mě fascinovala živost jednotlivých políček, to jak jsou nabité drobnostmi a detaily a že si v nich vždy najdu něco nového i po několikátém čtení. Dodnes si živě pamatuji, jak se mně moje okolí ptalo, proč zase čtu tuhle "knihu" a jestli raději nechci něco hodnotnějšího. A já nechtěl. Barbánek je prostě nezapomenutelnou částí českého komiksu.

Lucissia
14.11.2016

V dětství jsme Barbánka četli já i sestra mockrát. A moc se mi líbil. Stejně teď i synovi, když jsem mu předčítala a ukazovala kdo co povídá. A odteď neřekne kočáru brášky jinak než mercedeska. :-)

lulenky
30.03.2016

moje nej kniha :D je to jedna z mála komiksů, který se dají číst :)