Týnka2819 Týnka2819 komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Skvělá kniha! Tak ráda bych dala pět hvězd, ale tak moc mi přijde nereálné a nepravděpodobné, že by tolik rodičů poslalo své “ zlobivé děti na smrt”... Jinak poprvé jsem měla u čtení knihy mrazení, jako ještě nikdy předtím - KAPITOLA 61 ( a jsem si jistá, že jsem nebyla sama)

13.08.2018 4 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Kniha nad kterou, je potřeba se zamyslet. Přečetla jsem si ji dvakrát a pokaždé mi dala něco krásného.

26.02.2018 4 z 5

Sestry Foxovy Sestry Foxovy Lucie Hlavinková

Myslím si, že jsem od knihy očekávala něco trochu jiného. Asi jsem se trochu zklamala v tom, že sestry Foxovy jsou vlastně lhářky a tím pádem celý spiritismus, je založen na výmyslu žen, které toužily po zviditelnění, vydělat si a být nezávislé. Bohužel jak to tak bývá, život s nimy měl jiné plány. Pro mě smutná zajímavá kniha ke které se, ale více nevrátím.

17.02.2018 3 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Pro mě nejlepší díl z celé triologie. Podmanivé a velmi čtivé. Nikdy jsem si nemyslela, že pro vraždu existuje omluva, ale v některých případech, člověk prostě oko přihmouřit musí, možná obě. Blumová dostala co si zaslouží ...

01.08.2018 4 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Prvních sto stran, jsem se knihou prokousávala a přemýšlela o tom, že ji odložím na dobu neurčitou (to jak všichni víme znamená, nikdy více děkuji :D). Jelikož se v knize vyskytuje spousta jmen s kombinací norštiny, opravdu nebylo vůbec jednoduché zapamatovat si každou postavu, takže z toho usuzuji, že většina čtenářů by skákala do nebe za seznam postav, který mi strašně moc chyběl, ale musím říct že kniha mě opravdu pohltila, stejně jako zbytek série. Tato kniha určitě patří mezi ty, u kterých si večer v posteli přečtete sto stran odložíte ji na noční stolek a za deset minut Vám to nedá a znovu ji musíte číst.

17.02.2018 4 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Co dodat? Zatím nejlepší fantasy triologie, na kterou jsem kdy narazila, jen těžko ji něco předčí! Doporučuji... doporučuji ... doporučuji!

01.08.2018 5 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Kniha nenadchne, ale ani nezklame. Chvílemi jsem se od knížky nemohla odtrhnout a chvílemi jsem vážně uvažovala, že ji zaklapnu a odnesu do knihovny, ale nějak mi to nedalo a prahla jsem po odpovědi jak to s Cass a Kipem skončí. Možná je i důvodem pro 3 hvězdy to, že jsem před ní četla tak úžasnou trilogii Rudá královna. :)

07.07.2018 3 z 5