Titi Titi komentáře u knih

Zrádné útesy Zrádné útesy Elizabeth Haran

Příjemné oddychové čtení...

30.11.-0001 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Skvělé!!! Klasická detektivka to rozhodně není, nevím přesně jak to pojmenovat.

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

Knihu jsem četla, když mi bylo 15, byla jsem napnutá jak kšandy :) Adamíru s Cupákem bych si ráda poslechla, ale kde pajonku, kde?

Sašenka Sašenka Simon Sebag-Montefiore

Napínavé, depresivní, ke konci velmi dojemné čtení. Jen mi strašně vadilo, že (asi) překladatelka 2x spletla jméno hlavní hrdinky s dívkou, která po ní pátrá. Překlepy se stávají, ale toto jsem ještě nezažila.

30.11.-0001 5 z 5

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

Dostala jsem chuť na rozpíčky :)

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Kniha typu "číst a nemyslet" nebo raději vůbec nečíst? I blbost se dá napsat čtivě, takže jsem ji dočetla. Moje první setkání se Sandrou dopadlo prabídně. Vynahradila mi to v Závisti. ;)

30.11.-0001 2 z 5

Sissi - Soukromý život Alžběty, císařovny rakouské Sissi - Soukromý život Alžběty, císařovny rakouské Barbara Cartland

Vrrrrrrrr...vrčím, když vidím Sissi s dvěma "s". To si jen vymysleli filmaři, správně je Sisi. :) Myslím, že tato čtivá, útlá knížka úplně postačí pro ty, kteří se chtějí o Sisi něco dozvědět.

Jako my všechny Jako my všechny Cathy Kelly

Čekala jsem strašnou blbost. Potom jsem se začetla a bylo to pro mě víc než příjemné překvapení.

U nás v Mitfordu U nás v Mitfordu Jan Karon

Báječné, pohodové, uklidňující :)

30.11.-0001 5 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Skvělé, bavila jsem se ještě víc, než u známého seriálu :)

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Úžasný román, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Pro "hladka" Zemanova kavárna je na Jezuitské ulici, ono se to dost plete :)