tinuschen tinuschen komentáře u knih

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Vynikajúca kniha, vždy som poďakovala za jedlo,ale teraz ešte viac

19.04.2015 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Vynikajúca kniha,po prečítaní som o nej ešte dlho rozmýšlala a to mám rada,keď ostane stopa.

30.12.2015 5 z 5

Bůh maličkostí Bůh maličkostí Arundhati Roy

Dojimavo napisana kniha,vzdy,ked si na nu spomeniem, mam zimomriavky. Pre mna jedna z najlepsich knih,co som citala.

10.05.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Nebolo to zlé,ale Connelly je Connelly.

21.07.2017

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Veľmi pekná knižka, neverila som, že má chytí za srdce, ale stalo sa.

19.04.2017 4 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Výborná kniha, taká napinava,že si musím dávať prestávky.

06.09.2016 5 z 5

Coventry na útěku Coventry na útěku Sue Townsend

jedna z mojich najoblubenejsich knih,sla by so mnou na pusty ostrov
su zenske romany a zenske romany,tento je zensky,ale bez sentimentu,kliše a nezmyselnej vaty

22.11.2015 5 z 5

Serendipity Serendipity Viliam Král

Práve čítam, vynikajúca kniha, číta sa jedným dychom, vtipná, milá, záživná, neotrelá a zaujímavá.

Keby tak bola aj sľubovaná Serendipity 2.

29.09.2023 5 z 5

Všechno je jenom dvakrát Všechno je jenom dvakrát Michal Přibáň

Práve ju docitavam. Pre mňa dobra kniha, tešila som sa na večer,že si začnem čítať. Asi je to vekom,že sa mi už začalo chcieť spomínať na mladost, alebo tým, že ma tie bežné dnešné knihy moc nebavia. Nemám rada zaľúbené, ducharske, koncentrákové.
Ku koncu knihy som sa trochu zľakla, lebo toto nemusím (neprezrádzam), ale potom ma to znova chytilo a pokračujem v čítaní.
Upozorňujem čitateľov, aby čítali pozorne, lebo ja sa asi budem musieť vrátiť na začiatok.

Takže dobrý spoločenský román.

06.03.2021 4 z 5

Vlčí ostrov Vlčí ostrov Lajla Rolstad

Kniha sa mi velmi pacila,bola autenticka,mala v sebe zivot. A vzhladom na to,ze ho mam podobny, v divocine na Slovensku (netreba ist do Kanady), tak sa trosku porovnavam. Ako sa nebojim medvedov a vlkov a jelenov v ruji. :)

20.09.2017 5 z 5

Dievčatko Bridinetta Dievčatko Bridinetta Charles Vildrac

Krásna kniha môjho detstva. Prečítané asi 100 krát, aj keď som už predospelá.

25.11.2021

Práve čítam, je to nuda, ale možno mladším čitateľkám sa bude páčiť.

21.10.2016 1 z 5

La bella Toscana – Sladký italský život La bella Toscana – Sladký italský život Frances Mayes

Prečítala som asi 20 strán a poďho na dvor vytrhávať burinu - dobrá kniha.

16.07.2016 3 z 5

Sestry sudičky Sestry sudičky Eleanor Brown

Príjemné čítanie, keďže nemám TV, takéto knihy sa mi čítajú ako dobrý seriál, nie telenovela. Do príbehu sa dá vžiť a večer sa teším na oddych s takouto knihou.

10.02.2016