Tiama Tiama komentáře u knih

Doktor na moři Doktor na moři Richard Gordon (p)

Doktor na moři mě bavil rozhodně víc, než Doktor v domě. Ne že bych se smíchy řezala, ale takový úsměvný oddych to byl..

27.04.2013 2 z 5

Prostá vášeň Prostá vášeň Barbara Cartland

Myslela jsem, že mě bude asi odrazovat pro mne trochu nezvyklé zařazení do doby první světové války, ale vůbec to nebyla pravda.

14.04.2013 3 z 5

Vražda v ambitu Vražda v ambitu Vlastimil Vondruška

Škoda, že jsem ji nečetla jako první, protože tam vlastně chronologicky patří. A třetí příběh jsem už znala z knížky Jménem krále..Ale líbilo se mi, že vím, jak to začalo...

13.04.2013 4 z 5

Krásná Karina Krásná Karina Barbara Cartland

Docela pěkně to při čtení odsýpalo, jsem spokojená.

09.04.2013 4 z 5

Nepoddajná touha Nepoddajná touha Julie Garwood

Nemám ráda takové arogantní panáky, takže mi to vadilo. Chyběla mi tam nějaká pořádná dějová linka, neuspokojilo mě to.

07.04.2013 1 z 5

Francouzská láska Francouzská láska Barbara Cartland

Dobře se to čte, taková pěkná pohádka pro velké holky

04.04.2013 3 z 5

Kdokoli může dělat cokoli Kdokoli může dělat cokoli Betty MacDonald

Od stejné autorky jsem četla knížku Vejce a já, která mě už několikrát velice pobavila. Čekala jsem, že mě bude bavit i tahle, jenže jsem zjistila, že mě víc rozčiluje, než baví.

02.04.2013 2 z 5

Sen lásky Sen lásky Barbara Cartland

Další příjemná oddychovka

Zakázaná láska Zakázaná láska Barbara Cartland

Taková jednoduchá oddychovka

Prodavači ostatků Prodavači ostatků Vlastimil Vondruška

Nebylo to špatné, ale zjistila jsem, že mi asi víc vyhovují ty jeho detektivky. Nezjistila jsem si předem, že toto není detektivka a asi jsem dost dlouho čekala, kdy to přijde... A nepřišlo.

Znamení rožmberské růže Znamení rožmberské růže Vlastimil Vondruška

Knížka se mi líbila, není to suchopár, má to spád a všechno zamotané se pěkně a přehledně rozmotalo. Já jsem spokojená

18.03.2013 4 z 5

Králova milenka Králova milenka Barbara Cartland

O Dianě jsem četla už v jiné knížce, tak se mi nejdřív zdálo toto podání být horší. Nakonec se to ale četlo pěkně...

16.03.2013 3 z 5

Kouzlo zla Kouzlo zla Barbara Cartland

Taková jednoduchá oddychovka..

13.03.2013 3 z 5

Na křídlech lásky Na křídlech lásky Barbara Cartland

Řekla bych, že ten konec vzala nějak hopem, že tam bylo ještě dost prostoru zbytek příběhu ještě rozvinout..

11.03.2013 3 z 5

Poslední cantilena / Tajemství Tudorovců Poslední cantilena / Tajemství Tudorovců Vlastimil Vondruška

Poslední část o Tudorovcích se mi líbila asi nejmíň ze všech, ale i tak byla knížka fajn.

07.03.2013 3 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Málokdy mám chuť knížku odložit už při čtení první kapitoly, ale tady se mi to tedy stalo. Řekla bych, že i vymýšlení pohádek by mělo mít nějaké své meze, abych si mohla říct, že takhle by to mezi lidmi mohlo chodit a dalo se tomu příběhu aspoň se zavřenýma očima věřit. Přišlo mi líto, že tady už toho nereálného bylo přehnaně moc a začalo to už právě téměř intelektuální debatou a úvahami čtyřletých dětí. Samozřejmě všechno dopadlo dobře, jak to má ve správné pohádce být... Třeba mi to prostě jenom nesedlo.

17.02.2013 2 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Nesouhlasím s Alinore. Knížka má kromě hlavního tématu křížů ještě vedlejší téma, které se týká Kathryniny matky, jejího zatčení a vyšetřování okolností smrti policisty. K tomu došlo v právě knížce Spící panna a v Křížích u cesty se dozvíte, jestli měla ze soucitu v jeho smrti prsty Kathrynina máma. V podstatě tu má nějaký vývoj i třetí, mnohem okrajovější téma - Kathryn a partneři..

07.06.2011 4 z 5