thomas1330 thomas1330 komentáře u knih

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Opět velmi dobře napsané, napínavé a zajímavé. Dobré to čtení

15.12.2012

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Tato kniha byla výjimečná! Čím déle času uběhlo od přečtení, tím více na mě kniha doléhá a volá znovu po přečtení. PS: po zhlédnutí traileru k filmu, jsem 4 minuty nedýchal a bylo krasné vidět představu knihy v obrázkách

21.08.2012 5 z 5

Mánie Mánie Craig Larsen

Chvílemi je těžké se zorientovat, ale jinak výborná kniha.

21.08.2012 4 z 5

Krycí jméno Coq Rouge Krycí jméno Coq Rouge Jan Guillou

Výborná kniha se skvělým příběhem. Jestli máte rádi still ala Forsyth, tak určitě nezklame.

21.08.2012 5 z 5

Watchmen: Strážci Watchmen: Strážci Alan Moore

Toto byl muj prvni komiks ktery jsem cetl. Nejenom, ze jsem cetl s uzasem, uzival si naprosto nadhernou ilustaci, ale hlavne jsem byl prekvapem inteligenci, kterou tato kniha ma v sobe. Autor, ktery je podle mne genialni silenec odvedl naprosto dokonalou praci. Mimochodem film byl taktez vyborny a byl jsem prekvapen, ze se drzel dejove linie. Nadhera

18.04.2012

Život Život Keith Richards

Fanouškem kapely jsem zase až tak moc nebyl, ale po této knize jsem toužil, jelikož jsem četl pár úryvků. A rozhodně mě nezklamala, je pravda, že některé pasáže jsou o laděních a čistě hudebních věcech, kterým porozumí především muzikant, nicméně sám autor zmiňuje, že jestli tomu nerozumíte, ať ten kousek prostě přeskočíte. Jinak kniha je velmi svižná, zábavná a plno lidí musela i naštvat. Nicméně tohoto pána obdivuji, už jenom za to co prožil a že vůbec ještě žije :-)

15.01.2012 5 z 5

U patri - Kmotr kmotrů U patri - Kmotr kmotrů Vito Bruschini

Výborná kniha, která mě naprosto pohltila. Rozhodně nesrovnávat s Kmotrem, protože každá z těchto knih je prostě jiná a určitě ji doporučuji všem, kteří mají rádi vůni Sicílie. Tuto knihu určitě ocení fanoušci toho žánru, protože podle mě to patří mezi špičky.

15.01.2012 5 z 5