tevanko tevanko komentáře u knih

Myslete na nesmysly Myslete na nesmysly Marta Dietrich Dvorská

Krásná, milá knížka. Zamilovala jsem si hlavně ilustrace.

26.11.2015 4 z 5

Mrtvá ruka Mrtvá ruka Nina Bouraoui

Kniha, která zřejmě není pro každého.

26.11.2015 1 z 5

Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas Doreen Virtue

Kniha je jistě motivující, sice v ní není nic převratného, co byste již jinde neslyšeli či nečetli. Pro mě je to jedna z nejlepších motivačních knížek zabývající se rozvojem osobnosti a vřele ji doporučuju. Je velmi čtivě napsaná a obsahuje různé příběhy ze života.

26.11.2015 4 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Kniha není příliš tlustá a lehce se čte. Je už pak na každém, jestli si z knihy něco odnese. Nejlepší a nejednouduší radu, kterou jsem kdy slyšela bylo: Jdi a udělej to!

26.11.2015 3 z 5

Svetr k Vánocům Svetr k Vánocům Glenn Beck

Jedna z knih, která se stala mojí srdeční záležitostí. Kniha, která vám připomene, že si máte vážit maličkostí.

24.11.2015 4 z 5

Básník v báglu Básník v báglu Ivona Březinová

Knihu jsem ve 14 letech naprosto milovala, prožívála jsem příběh hlavní hrdinky. A četla jsem ji několikrát. Kniha je čtivá a zábavná. Mám ráda i další díly, které již mě nezaujaly tolik, ale přesto mě bavily.

24.11.2015 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Je to jedna z motivačních knížek sebepoznání. Lehce se čte. Jinak je kniha přínosná pro lidi, kteří knihu podobného žánru čtou poprvé. Nečekejte od ní však nic nového. Je v ní pár přínosných a hezkých myšlenek.

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Od knihy jsem měla větší očekávání s ohledem na to, jak se oni všude psalo. Četla se lehce, ale příběh mě až tak moc nezaujal. Čekala jsem, že vyvolá více emocí.

Dějí se větší podivnosti Dějí se větší podivnosti Kelly Link

Tato kniha je velmi zvláštní, jiště i originální. Do povídek jste hozeni bez nějakého dlouhého uvedení do příběhu a stejné jsou i konce. Konce, které si můžete či musíte domyslet. Jakoby povídky žádný začátek a konec neměly. Podobnou knihu jsem dosud nečetla a v celku mě zaujala. Musím zmínit knižní úpravu, ta je velmi krásně provedená.

Až tak moc tě nežere Až tak moc tě nežere Greg Behrendt

Při čtení knížky jsem se opravdu bavila. Myslím, že je ke knize nutné přistupovat s nadhledem. Po přečtení knihy jsem shlédla i film a ten mě vyloženě zklamal.