TessDragon TessDragon komentáře u knih

100 čarodějných způsobů, jak vycházet s rodiči 100 čarodějných způsobů, jak vycházet s rodiči Conti Giulia

Několik čarodějných rad od Witch jak vycházet s rodiči. ;) Knížka se mi moc líbila.

Jaká je Cornelia Jaká je Cornelia Conti Giulia

Cornelia,jedna z mých oblíbených strážkyn,vypráví o svém strachu z vody,o své sestře,která se ráda maluje ;D , o své lásce Petrovi,o svém koníčkovi krasobruslení a o Calebovi,se kterým se už dlouhou dobu neviděla zbyla jí po něm jen stužka,kterou má pečlivě schovanou.

Jaká je Irma Jaká je Irma Conti Giulia

Irma,snad moje nejoblíbenější a mě nejpodobnější čarodějka ;D .Má veliký temperament,je jedlík,někdy hodně škodolibá ,ale i vtipná.Strašně se mi líbí její želva Lilit a jejího bratra jí vůbec nezávidím.

Jaká je Hay Lin Jaká je Hay Lin Conti Giulia

Hay Lin mám moc ráda.Myslím ,že je skvělá a chápavá kamarádka.Je také hodně kreativní a miluje navrhování.Erik se mi k ní perfektně hodí.

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak vyjít s kamarády, bavit se a cítit se mezi nimi dobře 100 čarodějných způsobů, jak vyjít s kamarády, bavit se a cítit se mezi nimi dobře Conti Giulia

Čarodějky vám poradí jak vyjít s kamarády + pár magie.

Witch - Zmizení Witch - Zmizení Elizabeth Lenhard

Witch zjistí,že jsou strážkyně Kondrakaru,ale Corneliina nejlepší kamarádka Elyon zmizí.Elyon mi bylo hodně líto,že také nebyla strážkyně a naletěla Fobosovi a Cedrikovi.Ale nakonec to všechno dobře dopadlo.

Witch: Osudové pouto Witch: Osudové pouto Elizabeth Lenhard

Začátek neuvěřitelného přátelství Will, Irmy, Taranee, Cornelie a Hay Lin - legendárního WITCH. Nikdy na ně nezapomenu.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

3 díl Twilight : Zatmění řeší hlavně milostný trojúhelník Edward/Bella/Jacob.Bella Edwarda miluje už od Stmívání,ale do Jacoba se postupně zamilovávala v Novém měsíci a v Zatmění jí to došlo(hlavně s Jacobovou pomocí ;D .Poté už je tu pořádná upíří-vlkodlačí bitka a vyřeší se problém Victoria,na návštěvu přijdou i Volturiovi.Moc se mi líbilo Edwardovo požádání Bellu o ruku,ale ona to teda pěkně zkazila :D .Potom i bylo líto i Jaka,ale věřím že se otiskne do někoho jiného než je Bella.Zatmění se mi moc líbilo,tak jako předchozí díly,má to v sobě kouzlo,originalitu,vtip,snad i strach a hlavně romantiku.Vše v jednom a knížku doporučuji.

10.08.2012 5 z 5

Bájná Atlantida Bájná Atlantida Moony Witcher (p)

(SPOILER) SPOILER: Poslední díl ČŠM,Nina konečně porazí Karkona,získá všechny arkány a zachrání dětskou fantazii.Happy end jak má být.Celá sága byla moc pěkná a poslední díl to pěkně zapečetil.

Modrá jako Indigo Modrá jako Indigo Cathy Cassidy

Knížka mě vůbec nebavila, k přečtení pár stránek jsem se musela doslova donutit, ale i tak jsem ji snad ani ne v polovině odložila.

09.08.2012 odpad!

Hadí znamení Hadí znamení Moony Witcher (p)

V pořadí 3. Ninin příběh za záchranu Xoraxu a poražení Karkona a hlavně proradného starosty.ČŠM je moje oblíbená dětská sága.

09.08.2012 4 z 5

Cesta časem Cesta časem Moony Witcher (p)

Ninin další příběh za záchranu Xoraxu a získání 2 arkánu.I tady jsem ji držela palce,aby porazila konečně Karkona.

09.08.2012 4 z 5

Kniha kouzel Kniha kouzel Moony Witcher (p)

Nina ,čarodějka 6 měsíce.Knížka mě hned zaujala,hlavně android Max.A na konci jsem jí držela palce,aby porazila Karkona.

Witch Expedice: Svět ulity Witch Expedice: Svět ulity Eva Carvani

Witch,moje dětství,ty knížky jsem zbožnovala.

Witch Expedice: Smaragdový pták Witch Expedice: Smaragdový pták Eva Carvani

Witch Expedice.Tento příběh se mi moc líbil.

Witch Expedice: Hrad Jednorožec Witch Expedice: Hrad Jednorožec Eva Carvani

Witch jsem milovala jako malá,každá knížka,každý příběh mě zaujal.

Witch Expedice: Srdce Země Witch Expedice: Srdce Země Eva Carvani

Witch Expedice,další várka nových knížek o hrdinkách strážkyních.Milovala jsem je.

Kamenný sokol Kamenný sokol Lene Kaaberbøl

Miluji Witch příběhy,obzvlášt tento.

Stín sovy Stín sovy Lene Kaaberbøl

Witch Střepiny času,milovala jsem ty příběhy.

Zlatý fénix Zlatý fénix Lene Kaaberbøl

Moje oblíbené Witch přííběhy.