Witch - Zmizení

Witch - Zmizení https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93076/witch-zmizeni-93076.jpg 4 43 3

W.i.t.c.h. série

Will,Irma,Teranee,Cornelia a Hay Lin si postupně zvykají na své zvláštní schopnosti.Jejich zvládání však přináší i kritické okamžiky,Například když Irma málem začaruje jednoho kluka ze školy!Je tu ale jedna zvláštní věc:Elyon,Corneliina kamarádka,zmizí beze stopy a její dům je najednou prázdný, W.I.T.C.H. se rozhodnou zjistit,co se stalo-a postupně odhalí záhadně tajemství,které všechny překvapí!... celý text

Komiksy , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Disappearance , 2004

Satyrka
30.09.2023

Při čekání na další díl krimi série, kterou mám rozečtenou, jsem se konečně pustila do dalšího dílu nostalgických W.I.T.C.H. Opět jsem se ráda vrátila do dětství - puberty a připomněla si tyhle skvělé čarodějky. Opět je super vnímat tu změnu, kdy jsem jako teenager milovala nějakou postavu víc a jinou méně a nyní to mám úplně jinak. Člověk prostě dospívá, ale některé věci, příběhy, postavy mu zůstanou v srdci na pořád. Stejně jako právě W.I.T.C.H.

Třeba jednou tyhle knihy přečtou i moje dcery, které nemám :D (Ale musím mít výmluvu na to shromáždit všechny díly Witchek)

Jaehyun
07.06.2022 5 z 5

Konečně jsem dosbírala nějaké díly a můžu se vrhnout do čtení. Příběh se stejný jako v seriálu ale i tak se na něj těším, přeci jen je to už let co jsem naposledy viděla witch!

TessDragon
10.08.2012 5 z 5

Witch zjistí,že jsou strážkyně Kondrakaru,ale Corneliina nejlepší kamarádka Elyon zmizí.Elyon mi bylo hodně líto,že také nebyla strážkyně a naletěla Fobosovi a Cedrikovi.Ale nakonec to všechno dobře dopadlo.

2006  87%Witch: Osudové pouto
2006  87%Witch - Zmizení