Stín sovy

Stín sovy https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60295/witch-strepiny-casu-iii-stin-sovy-60295.jpg 4 48 7

W.I.T.C.H. - Střepy času série

Čarodějky už našly dva magické Střepy času a bezpečně je dopravily do Heatherfieldu. Pokud však chtějí zachránit Věštce a zabránit Šeredýrovi v jeho úmyslech změnit tok času, musejí najít ještě zbývající dva Střepy. A Šeredýr se ještě zdaleka nevzdal, naopak. Dokáže na sebe brát jakoukoli podobu a může libovolně cestovat časem a právě tyto schopnosti hodlá využít.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Shadow of the Owl

DK197
22.04.2023 4 z 5

KNIHA: Jelikož je zápletka vlastně hrozně jednoduchá, nechávám ze solidarity k ostatním dílům 4 hvězdičky. Ale díky tématu přesunu v čase je tenhle díl nejzajímavější a četl se mi ze všech dílů nejlépe a nejrychleji. Čemuž odpovídá i to, že má v dubnu 2023 nejvyšší hodnocení z celé série. Naprosto s tím souzním.

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moje dospívání. Časopis mi máma koupila, když mi bylo asi 11 let a byla jsem už stará na Méďu Pusíka, ale malá na nějaké Top Dívky apod. No a totálně jsem si svět WITCH zamilovala! Musela jsem mít všechny knížky a všechny díly časáku.

Hoshi
15.05.2020 5 z 5

Třetí díl mě velmi překvapil. Čtivost, dobrodružství, odvaha a přátelství. Mraveneček je zajímavá postava a asi tuším, kdo to je. Avšak... Vzhůru na poslední díl.

any333
01.08.2016 5 z 5

Šeredýr se projevuje a staví W.I.T.C.H. do hledání Sovího střepu překážky. Úplně jsem se vžila do Hay Lin, když byla ve falešném městě a vlastně neexistovala. Začínám mít tušení, co by mohl být Mraveneček zač.

Smrtka92
25.02.2015

Další super pokračování

Dep8
01.01.2013 5 z 5

V dětství jsem milovala Witch. Četla jsem komixy, knihy a dívala na seriál. Je to taková má dětská láska! :)

TessDragon
09.08.2012 5 z 5

Witch Střepiny času,milovala jsem ty příběhy.