TessDragon TessDragon komentáře u knih

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Teda popravdě jsem očekávala něco lepšího.Knížka mě docela zklamala.Z 5 povídek se mi nejvíce líbilo Peklo na Zemi,Likvidátorčina dcera taky byla zajímavá.Přísně tajné už byl jen slabý odvar.Madison Averyová a Smrťák mě teda moc nezaujala a Kytička na ruku byla úplně nejhorší.

01.09.2012 2 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Á je tu konec mé oblíbené ba ne nejoblíbenější ságy. Bella už se stává dospělou a podle mě i rozumnější ;D Ta kniha mi připadá jako 3 v 1. V 1. Bella jako člověk, ve 2. Jacob a ve 3. upírka Bella. Ale líbila se mi každá část, kupodivu i Jacobova. Spousta nových postav přineslo do knihy větší jiskru. Volturiovy mě děsně naštvaly ,naštěstí to dobře dopadlo. Jinak romantická část svatba, líbánky byly úžasné až jsem Bellině záviděla ;D Poté rodinná část byla také úžasná viz. Renesmé. Hlavně, jak se ji Bella snažila urdržet naživu, at se děje cokoliv. Jacobovo otisknutí mě nejvíce překvapilo, chudák Edward :D Poté mě pobavilo hašteření mezi Rose a Jakem, a také to jak mu Bella skočila po krku. No přestanu spoilerovat, knížku doporučuji, hltala jsem jí jedním dechem.

20.08.2012 5 z 5

Novela k Zatmění.Příběh novorozené Bree Tannerové.Knížka se mi líbila.Byla originální,už to nebyly sálodlouhé romantické textíky,ale i strachu a bylo to mnohem temnější.Kromě Bree jsem si zamilovala Diega a strašně mě naštvalo,jak to nakonec s ním dopadlo.Naštěstí Riley a Victoria už jsou na kusy ;D Potom také nesmím zapomenout na Freda,škoda,že to nedopadlo dobře s Bree,mohli zůstat spolu.Docela by mě zajímalo,co se stalo s Fredem.Ale vzhledem k jeho daru,myslím,že přežil.Breein příběh sice nebyl úplně jako Twilight,přece jen to byla úplně jiná než Bella,ale rozhodně moc doporučuji fanouškům.Bylo to jen o trošku slabší,než sága ,ale dávám 4 hvězdičky.

18.08.2012

Má první jezdecká knížka Má první jezdecká knížka Margret Hampe

V knížce je návod, jak se naučit jezdit na koni. Je vysvětleno, jak se jezdí cval, jak se starat o koně. Potřebujete hodně potřeb : kartáč, hřebínek, nástroje na čištění kopyt a jiné. Když se jede s koně na závody, tak můžeme hřívu nějak zajímavě vyzdobit. Nejvíc se mi líbil na začátku příběh o snu jedné paní, která snila o tom, jak jezdí na koni.

Král obrů Král obrů Iva Hlaváčková

Poslední díl Terky a jejích kočičích kamarádů.Celá sága se mi moc líbila a četla jsem ji jedním dechem.Iva ví,jak zaujmout děti.Terka a její kamarádi-kočky mi budou chybět ,ale doufám ,že se k ní ještě vrátím.Třeba se svojí neteří. ;)

Pravěká legenda Pravěká legenda Iva Hlaváčková

Á 3 příběh Terky a jejích koček.Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších dětských ság.Iva Terčiny příběhy napsala úžasně.Vyrovnala se hodně zahraničních spisovatelů.Rozhodně knihu doporučuji.

Výprava do Najády Výprava do Najády Iva Hlaváčková

Další úžasný příběh Terky a jejími kočičkami.Tuto ságu knížek jsem si zamilovala,takže jsem si musela přečíst i 2 díl Terčiných bláznivých dobrodružství.Rozhodně doporučuji dětem,tuto knížku si prostě zamilujete. ;)

Tajemná země Minor Tajemná země Minor Iva Hlaváčková

Po přečtení Vládců Sedmihoří jsem si pořídila i tuto knihu.A zamilovala jsem si ji.K tomu hlavní hrdinka se jmenuje jako já a miluje kočičky :) .Příběh mě rozhodně zaujal a na českou spisovatelku to byl doopravdy skvělý výkon.Iva Hlaváčková píše naprosto fantastické dětské knížky.Doporučuji všem dětem.Knížka stojí za to.

Magická cesta Magická cesta Iva Hlaváčková

Druhá kniha ze ságy Vládci Sedmihoří se mi líbila asi tak stejně jako předchozí díl.Znovu opakuji,že na to ,že ji napsala česká spisovatelka,tak se mi moc líbí.Rozhodně i doporučuji.Hlavně děti si ji zamilují. ;)

Diamantová cesta Diamantová cesta Iva Hlaváčková

No na to,že tu knihu napsala česká spisovatelka je ohromná.Do knihy jsem se hned začetla a nemohla jsem přestat.Pustila jsem se do dobrodružství společně s Ondrou a Sárou a bylo to fantastické.Knihu rozhodně doporučuji.

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak vydržet s kluky 100 čarodějných způsobů, jak vydržet s kluky Conti Giulia

WITCH s novými radami ohledně kluků.Doporučuji.Tyhle příběhy se mi moc líbí.

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou 100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou Conti Giulia

Tentokrát WITCH rady ohledně lásky.Miluji WITCH knihy.

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj půvab 100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj půvab Conti Giulia

Moje velmi oblíbené WITCH rady,tentokrát o tom,jak objevit svůj půvab.I testy se mi moc líbily.

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si užít párty 100 čarodějných způsobů, jak si užít párty Conti Giulia

Další skvělé WITCH rady,tentokrát jak si užít párty.Jako malá jsem to hltala.

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole 100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole Conti Giulia

Čarodějky vám znovu poradí,tentokrát o tom jak přežít ve škole a to není zrovna jen tak lehký úkol.;)

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak zacházet s tajemstvím 100 čarodějných způsobů, jak zacházet s tajemstvím Conti Giulia

Witch vám poradí o tom jak zacházet s tajemstvím.Je tu i spousty testů,abyste o sobě něco zjistily a kody SMS. ;)

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj styl 100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj styl Conti Giulia

Čarodějky vám tentokrát poradí všechno o modě a o tom jak objevit svůj vlastní styl.;) Doporučuji.

Jaká je Taranee Jaká je Taranee Conti Giulia

Taranee mi připadá dost neoblíbená,ale ona je přitom doopravdy fajn kamarádka.Je sice trošku uzavřená,někdy i stydlivá ale chce mít věci pod kontrolou a nechtěla bych ji rozzlobit.;D Miluje fotografování a také tanec.Je tu i její první láska Nigel. ;)

10.08.2012 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak zjistit všechno o přátelství 100 čarodějných způsobů, jak zjistit všechno o přátelství Conti Giulia

Witch ,která ti poradí zjistit všechno o přátelství.A oni také, že mají hodně magické přátelství.;)

Jaká je Will Jaká je Will Conti Giulia

Will, moje nejoblíbenější čarodějka z Witch. Will je hodně citlivá a zranitelná, ale přesto má v sobě sílu a energii. Miluje žáby a její koníček je plavání. A je zamilovaná do Matta Olsena. ;)