Král obrů

Král obrů https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9739/bmid_kral-obru-0I4-9739.jpg 4 21 3

Prožijte další neuvěřitelné příběhy s Terkou a jejími kočičími kamarády! Čtvrté přání Terky je jednoduché, chce se stát velkou a k tomu jí dopomůže kočičí bojovnice Agáta. Terka se dostane na znovuzrozený ostrov Nefrit a králi obrů svěří své přání, že se chce stát jednou z nich. Její osud je však napsán jinak a tak jí čeká nemilé překvapení. Jak asi dopadne čtvrté přání?... celý text

Elizza
08.05.2020 2 z 5

To pardon, ale tohle bylo pěkně slabý. Čtvrtá kniha byla asi nejzmatečnější. Pořád se tam mluvilo o něčem, co nedávalo smysl a opakovalo se to. Už od druhý knihy jsem hrála tipovací hru, která barva bude příště přiklepnuta před slovo čarodějka.
Já teda nejsem žádný intelektuál, ale nebyla jsem úplně blbý dítě. Pamatuju si, jak jsem se styděla, když jsem si to půjčovala z knihovny, protože nesnáším nedočtené série, ale už jsem byla o rok starší, než uvedená věková kategorie. Stejně jsem nepochytila, co měla polovina toho znamenat.

Always a reader
09.07.2015 4 z 5

Pěkná kniha, ale tento poslední díl mě popravdě začal trochu nudit

TessDragon
10.08.2012 5 z 5

Poslední díl Terky a jejích kočičích kamarádů.Celá sága se mi moc líbila a četla jsem ji jedním dechem.Iva ví,jak zaujmout děti.Terka a její kamarádi-kočky mi budou chybět ,ale doufám ,že se k ní ještě vrátím.Třeba se svojí neteří. ;)