Terkasup Terkasup komentáře u knih

Kam se poděl můj sexuální život? Kam se poděl můj sexuální život? Kristen Bailey

Od dechovka na zasmání z vtipnými hlášky a zajímavým sexuálními urážkami

17.02.2023 2 z 5

Nečekal sem že vůbec něco takového se mohlo odehrávat kór ještě tak nedávno jednoduše řečeno
Historie Koreje a Japonska je přitom tak neznámá a krutá

29.01.2023 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Četla se mi pěkně ,ale stracela sem se v ději a dlouho mě trvalo než sem si ujasnila jak to má být . Hlavně to bylo náročné na psichku nešlo mi čist kdekoliv

29.12.2022 2 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Nevím co knížce napsat. Mám smíšené pocity nedokážu si představit že bych se ocitla jak na místě děti či rodičů. Knížka se čte úžasné. Mám dilema jelikož je to aj s filmované jestli se na to mám podívat....

15.08.2021 4 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

A co bylo dál?
Podle mě by to mělo mět pokračování. Páč je to otevřený konec co bude .....

20.03.2021 5 z 5

Bílá komnata Bílá komnata Vojtěch Matocha

Jak byl začátek napínavý, tak mě dost ten konec překvapil ????

05.03.2021 5 z 5

O čertovi, co musel chodit do školy O čertovi, co musel chodit do školy Martina D. Moriscoová

Poučný příběh

01.03.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Ahoj lidi .
Že začátku mě příběh s klamal čekala jsem něco jiného. páč sem četla celou sérii Skleněný trůn a Dvůr růží.
Pribech mi prijede spíš na spusob detektivky z jiného světa ( do detektivek semslo zactu spíš nečtu)
Ale čím víc se blížím ke konci knížky tím je to napínavější a těší se člověk jak to dopadne
Osobně takový konec sem nečekala a těším se a doufám že bude pokračování .

21.02.2021 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Supr příběh

26.01.2021 5 z 5

Černý merkurit Černý merkurit Vojtěch Matocha

těším se až se mi dostane další díl do ruky . Mě ten příběh hodně baví

26.01.2021 5 z 5