TerJac TerJac komentáře u knih

Uzly a pomeranče Uzly a pomeranče Iva Procházková

Co víc říci - je to prostě paní Procházková, ani jsem nezapochybovala že mne kniha zklame. Doporučuji!

26.06.2013 5 z 5

Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh Terezie Radoměřská

Mohu říci, že jsem touto knihou nadšená a velmi i mě osobně zpříjemnila adventní čas. Tak krásně napsanou knihu vysvětlující dětem mnoho tradic a symbolů vánoc jsem snad ještě nečetla. Četli jsme si ji s manželem vždy každý večer a nemohlo nás nic lépe navnadit na blížící se vánoce. Doporučuji všem rodičům :-)

26.06.2013 5 z 5

A na hlavu se snášejí dějiny aneb Privátní události v datech A na hlavu se snášejí dějiny aneb Privátní události v datech Inna Rottová - Mirovská

Doporučuji! Velmi zajímavá kniha nabízející mnoho historických kontextů, paradoxů a myšlenek, při kterých žasnete i sami nad sebou.

26.06.2013 4 z 5

Statečná lvíčata Statečná lvíčata Lenka Rožnovská

Tuto knihu doporučuji všem, co pracují s dětmi. Je příkladní pro modelové lekce, zaměřené na čtení s porozuměním apod. Autorka Lenka Rožnovská ji napsala vskutku velmi patřičně.

Až včera dorazíš Až včera dorazíš Rebecca Stead

Všem vřele doporučuji, otevřela jsem ji spíše z nudy s domněnkou že si ukrátím čas, než dorazí to co jsem původně chtěla číst ... a nakonec jsem byla nadšená. Děti kniha nutí přemýšlet, a porozumět textu tak, jak by měli pokaždé když čtou. velmi chválím :-)

Hrozny hněvu Hrozny hněvu John Steinbeck

Opět nepřekonatelný Steinbeck - úúžasné.

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Jedna z prvních knih, co jsem přečetla na doporučení naší paní profesorky....nejdřív tak trochu se skepsí ....pak nadšená ... díky této knize od té doby pak už jen knihy na doporučení od paní profesorky :-D .... zkrátka úúžasná kniha.

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Těžké čtivo, ale pokud u knihy vydržíte zažijte krásný zážitek, který vám leckterý vypravěčský talent nenabídne.

Tramvaj plná strašidel Tramvaj plná strašidel Petra Braunová

Velmi pěkná kniha a mohu říci, po dlouhé době to byla kniha, která mě zaujala smysluplným obsahem nabízející dětem, jak nějaké užitečné informace, tak zábavu, napětí a dobrodružství. Četlo se to velmi dobře a autorka P. Braunová zase nezklamala :-)

25.01.2013 5 z 5